Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

OBECNIE NIE MAM CHLOPA,WIEC MUSZĘ SIE GLODZIĆ.WY JESTEŚCIE MŁODE,TO RAZ DWA TLUSZCZYKI ZGUBICIE(O ILE WOGÓLE JE MACIE)ALE W PEWNYM WIEKU JUŻ JEST CIEZKO.........ale i Was to dopadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak uznam że już za dużo z boku wystaje tydzień dietki i po strachu( no i oczywiście sex)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks w moim przypadku nie odchudza, wystarczy pare dni samozaparcia, precz z pizzą, precz z orzeszkami w czekoladzie, precz z lodami i jakoś wychodzę na prostą. Od kilku lat jednak ważę tyle samo i cieszę się. Co do przytycia po 30-tce to faktycznie wiem coś na ten temat. Moja siostra była szczupluteńka do 30 roku życia, ważyła 50-53kg. Teraz wazy 10kg więcej i schudnąć nie moze, a ma 34 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przecież pisałam . ja tam zbytnio się swoją wagą nie przejmuje ale jak mi się zaświeci sadełko po bokach to wtedy tydzień dietka i po sprawie .Preczz tą smakowitą pizzą jeść mi się odechciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna wibrator to nie to samo co prawdziwy sama wiesz ( nie chodzi mi że ty używasz wibratoraale jednak co prawdziwe to jest to).A teraz do śmiechu niektóre kobiety mają uczulenie na takie zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak wraca to pewnie ciebie nie będzie przez kilka dni.A co z twoimi randkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielismy wyjezdzać,ale tęsknota za rodziną jest zbyt duża.Boję się,ze przegapimy szansę na lepsze życie.......Zobaczymy jeszcze.Częsc spraw juą pozalatwiana,pozamykana.....aaaaaa już sama nie wiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na randki nie chodzę na razie,jakoś przestraszylam sie tych znaków z nieba.......a chłopaki czekają....jeszcze :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie ta rodzina było by bez kłopotu ale przecież możecie jezdzić sezonowo a póżniej zobaczycie jak siężycie ułoży co prawda za granicą dzieci mają lepszy start ale moze u nas zacznie się coś zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o słoneczna jaka dosadna wypowiedz ale zgodzę się z tobą przecież jak mąż wróci możecie we dwoje chodzić na randki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WY JESTEŚCIE MŁODE,WIEC WIERZYCIE,ŻE BĘDZIE LEPIEJ,A U NAS TO OSTATNI DZWONEK NA DECYZJE.NO WLAŚNIE DO TEJ PORY JEŹDZIL CO ROKU ,A W TYM ROKU CHCIELIŚMY TAM SIE ZAINSTALOWAĆ,ALE TCHÓRZYMY...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torba jak byś mu zaproponowała to by pewnie poszedł z miłą chęcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Randka zawsze poprawia stosunki :-) Chociaż ja z moim też powinnam gdzieś wyjść na randkę bo ostatnio ma dąsy. Znoszę to cierpliwie ale zaczyna się we mnie gotować pomalutku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez miewa dąsy,ale trzeba z tymi ciolkami duzo gadac i do tego zachowywac spokój,a w środku aż sie gotuje.Ja już sie nauczylam cierpliwości....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna wytrzymasz jemu powinno przejść wybież się ze swoim kochanie na randkę i ty się rozlużnisz i on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze zabiegałam o to żeby dowiedzieć się co sie stało, dlaczego ma focha, ale ostatnio stwierdziłam że nie. Nie bedę nadskakiwać mu bo to i tak na przekór wychodzi. Poza tym mi ostatnio powiedział, że faceci nie lubią jak kobieta jest za dobra bo im sie to szybko przejada. Hmmm, a ja zawsze byłam taka \"za dobra\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma związków idealnych od czasu do czasu musi być jakiś kryzys ale najlepsze są chwilę kiedy się godzicie .Co za dużo cukru to też nie wskazane bo się można cukrzycy nabawić.Mój też nie jest idealny dąsy ma jak każdy facet ale sztuką jest przezwyciężyć te dąsy i tak go kierować aby tobie odpowiadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×