Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

no to jak tam dzionek leci wam ja mogła bym tak cały czas pracować dzisiaj to kompletnie nawet palcem nie ruszam mam lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pozwoliłyście mi na randki chodzić,więc przestałam randkowac na gg,jestem niewidoczna i nie odpowiadam moim lawerom.Mam spokój,ale czuję sie jak na odwyku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już wogóle nie korzystam z gg. Co to za zabawa jak trzeba być niewidocznym żeby M. nie wiedział. Wolę już wcale z nikim na gg nie gadać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczna,to bez sensu,dlaczego nie mozesz korzystac?Mój maz tez ma w pracy komputer i wie kiedy grasuję po gg,ale nie ma do mnie o to pretensji,to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój się tam też nie czepia jak z jego gg kożystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torba borba - to się nazywa chyba brak zaufania. Ja nie chcę żeby on pisał z kimkolwiek i on nie chce żebym ja pisała z kimkolwiek. Chcemy mieć pewność, że nie ma nikogo oprócz nas.... Głupie to, ale prawdziwe. Ja zanim poznałam mojego M. spotykałam się z kolegą poznanym na gg. Chyba dlatego mój M. jest uczulony na tą formę komunikowania się. Poza tym on mial też mnóstwo koleżanek na gg z którymi się spotykał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Słoneczna,ja specjalnie zainstalowalabym sobie gg i świeciła mu po oczach sloneczkiem!!!Bz przesady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o proszę,a więc to tak.No niech Wam będzie,to faktycznie lepiej już wcale nie miec gg żeby nie kusiło.Ja muszę mieć,bo musze gadac z moimi siostrami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz torba borba - ja wolę nie korzystać z gg jeśli wiem, że i on nie korzysta. Czuję się wtedy bezpieczniej wiedząc że nie utrzymuje kontaktów z tamtymi paniami a były to kontakty dość bliskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam tylko ze znajomymi dobrymi gadam a teraz większość poza granicą więc to dobra forma ,a jeszcze skype to też , żadko komuś podaje numer gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no tak,wyłaczam się,bo musze dziecmi się zając i pogadac z nimi ,bye,bye:):):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jeden jak szukalismy deserka a czemu pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole nie zakładać bo zanim ktoś mondry ci odpisze to kupę debilnych odpowiedzi się pojawi, ajk na razie nie miałam konkretnego powodu aby powstał topik , gdy będę miała jakiś dylemat to przecież was magę zapytać co nie chociaż konkretnie mi odpiszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedewszystkim szybciej mija jak się rozmawia zapomina człowiek o pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byś nie założyła tego topiku to byśmy się nie spotkały a tak sobie codziennie pogadamy miło czas płynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pa wzajemnie co do weekendu i melduj się w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tu nie chce zaglądać piszę sama do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×