Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

i dalej nikogo nie ma torba borba a co stobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do jutra może więcej nas będzie ja jutro pracuje więc wdepnę podtrzymać topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani jak tam dzionek się zaczą mam nadzieję że dzisiaj będziecie bardziej rozmowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co z wami torba borba obraziłaś się czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona cyrynka
eeeeee zapomnialam:):)pamietam o was kobietki i jak tylko moge to zagladam nieststy praca i te przygotowania do komuni ufffff czasem mam dosc i chcialabym sie polenic choc jeden dzien:P:P:Palke nie ma tak dobrze i pocieszam sie ze to kjeszczetylko trzy tygodnie i po sprawie widze ze rozwinal sie temat gg hmmm ja osobiscie uwielbiam grasuje jak tylko moge przewaznie wiczorami i tez zawsze na niewidoku ale ja tak robie zeby nie gadac ze wszystkimi na raz i tyle:P:P:P:Pciekawe ze moje m wie ze grasuje ze to moj nalog i jeszcze jakos nigdy nie mial o to pretensji..o moim koncie na fotce tez wie i tez jakos mu to nie poprzeszkadaz ale moze dlatego ze on poprostu nie lubi neta allegro od biedy poczta i to wszystko cale moje m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj cytrynko coć długo do nas nie zaglądałaś pewnie zajęcia na ful miałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pusto ja pracuję więc mam dostęp do neta na razie kompa do domu nie wpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już wpadłam w nostalgię że piszę sama do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tam cytrynko z tobą jak tam tydzień zleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzisiaj chyba tylko ja tu jestem ale nie długo jużlece do domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oorszula
Ja mam kumpla który ma 24 lata i ma ten sam problem ze przesiaduje do 3 nad ranem na grach, ale on nie ma dziewczyny bo ma dylemat ze bedzie musiał zostawic komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje dobrze:):)choc wcale nie wyoczelam jakos tak szybko zlecialo ze nawet nie zdazylam sie wyspac buuu:):):)ale jak widze takie slonko to az zyc sie chce a co u was kochane jak tam po wolnym mamnadzieje ze wypoczete melduja sie na topick >>>>oorsula fajnego masz kumpla ale amm nadzieje ze to nie byla aluzja do nas my tutaj siedzimy bo sie nawzajem lubimy:P:P:P:P:Pprawda dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację bo jak by było inaczej to byśmy się tu nie spotykały codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam troszkę cycki wywalę i się poopalam na dworze ale to bliżej 12 na razie zostaję z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh..moimi nalogami sa papieroski sex gg ale nie kaffe:P:P:Pna kaffe wchodze z czystej przyjemnosci ktorej nie zawsze moge sie oddac coz zycie:):):):)a jakas pomaranczowa bedzie mi wmawiac ze jestem od netu uzalezniona nie:):):)nieprzyznam sie nawet jakby mnie kroili i solili he.....fajniutko sie siedzi nawet w pracy jak takie slonko wylazi hmm dzis obowiazkowo spacer wszystkie dotlenic sie i zazyc kapieli slonecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×