Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

Sloneczna,ja tez tak myślalam!!!Jak sie ma dzieci,dom,za sobą wiele cieżkich chwil,to trochę to myślenie zmienia się.Warto dać szansę.Najgorsze,że nie da sie zapomniec,wymazać,ale z czasem coraz rzadziej o tym myślę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszą bym jakoś przebolała ale jak by się zdarzyły kolejne to wtedy żegnaj gienia świat się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i z czasem się człowiek przyzywczaja do tej mysli, ale napewno nigdy nie zapomina. Cały czas to gdzieś tkwi w glowie. Dlatego ja nie żaluję, bo on to zrobił pierwszy.... Wiem tylko tyle, że w tym związku sobie tego nie wyobrażam, świata poza nim nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jest pewien czas kiedy spotyka się tą drugą połówkę i wiesz że to jest ten właściwy to się czuje po prostu tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdrad nieraz zniszczy nawet najwspanialszy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona ctrynka
witam cieplutko:):) zaspalam do pracy buuu:(:( reanimuje sie kawa zagladam do was i widze jestescie wiec nie wszytsko do d....:P:P:Pdoczytam o co biega i wracam dzis obudzilo sie we mnie zwierze...leniwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciał cytrynka nawet zapomniałaś się zaczernić ale cóż zaspałaś więc pewnie jeszcze śpisz i nie odrużniasz kolorów wybwczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie i tak mam dzis wizyte u dendysty ale na 16 boje sie ajk cholera:):)ale do jednego dnia zwolnienia wystarczylo:):)mam bardzo fajnego szefa a 4 dni na telefonw roku kazdemu przysluguja i nikt nie pyta o powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torba slonko dzieki ja normalnie tez tak wstaje heh normalnie bo dzis po osmej i dobrze ze corka ma na 9 bo penie i jej bym zaspala kurcze serio sie boje a wpiatek to chyab jzu bede panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miala ktoras z was robione implanty w blokadzie kurcze zastanawiam sie jak to boli ja mam bardzo niski prog wytrzymalosci na bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do sadysty też się strasznie boję nieraz to idę z facetem bo jak by nie on to pewnie bym zwiała już pare razy to zrobiłam a ze dwa z fotela z rozpiłowanym zembem dobrze że moja sadystka ma telefon do domu i zadzwoniła i mnie spowrotem przyprowadzili, mam uraz z dzieciństwa i tak mi zostało do tej pory.I ty piszesz że się boisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sama bym się nie zgłosiła na kontrolę więc sadystka dzwoni do mnie i przypomina o kontroli, jak by nie ona to chyba by mi wszystkie zęby do tej pory wypadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm fajnie ze nie jestem sama panikara:P:Pja sie boje bo niewiem co mnie czeka moze dzis cos wiecej powiedza na razie to tylko tyle ze implanty beda na piatek i w piatek wywalimy te cztery i wsadzimy nowe :P:Ppytam o rodzaj znieczulenia a oni do mnie ze blokada i ze nic sie nie czuje takkk a co jak blokada minie cztery sruby w buzi uuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam herbatkę ale najpierw red bulka skończę ,no to dzisiaj po pracy w domku po małym piwku albo lampce winka ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka no przestań bo mnie ciarki przechodzą jak czytam koniec tematu sadysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wsumie też ale ja kawy nie pijam więc będzie herbatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu dziewczyny zmieniamy temat koniec z sadystą nał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×