Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

ale przecież wybielanie niszczy szkliwo ,ale ja ostatnio kupiłam taką pastę do zębów jutro ci napiszę nazwę i nawet się sprawdza a w moim przypadku to ja jeszczę palę więc nawet niezła jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszce nie zgłodniałam jak narazie ale jak zgłodnieje to podreptam do sklepu po coś dobrego. w takim razie życzę smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzisiaj słoneczko daje można się opalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie też coś koło 27C więc cieplutko .Betonu to pewnie masz doła w pracy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 18st, i dodatkowo wiatr ochladza :( a dola mam caly czas, niezaleznie od pogody i miejsca, gdzie przebywam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepska praca, brak dziewczyny ;) nawet nie mam sil, zeby zaczac zmieniac ten stan rzeczy :( ale kiedys to sie zmieni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz betonu narazie nie znikł topik a juz przekroczyłyśmy 100 a tak nam żle wróżyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochani moi mnie przez gadzinką nie będzie to podtrzymujcie topik, ale póżniej wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana8
już jestem wróciłam no to jak tam leci dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki zgubiłam 2 w nicu i tak na pomarańczowo wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w urzędzie skarbowym bo znowu księgowa się pomyliła w rozliczeniu niech ją tam trafi grom z jasnego nieba jeszcze się przez nią po urzędach włuczyć muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tak mówisz przecież cytrynka wpada torba borba też betonu od czasu do czasu no i deser jak mu się przypomnie a cała reszta zaglądających tu to chyba jacyś debile bo normalny nie pisze jakiś tekstów bez sensu. Pamiętasz jak cytrynka się dołączyła do rozmów i została do tej pory z nami więc może jeszcze ktoś normalny tez tak trafi do nas i zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mało czasu,bo rozmyślam nad komunią.Dzisiaj zakupilam piękną karkóweczkę.trochę za wcześnie,ale nie moglam jej sie oprzeć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się tu jakoś tak podoba i dlatego pojawiam się tu codziennie aby sobie z wami pogadać a wam się nudzi, jak się gdzieś człowiek wypowie i to się nie spodoba to cię zlinczują na innych topikach a tu przynajmniej mnie nikt nie zlinczował jak powstał topik i postanowiłam się wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×