Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

a ja już to ciasteczko wpałaszowałam jeszcze mi czekoladowego kawałeczek został więc zrobiłam sobie herbatkę i pewnie zjem i to czekoladowe.Ja dzisiaj na pizze nie mam ochoty,może jutro mnie najdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ty nie daj się prosić i terz zamawiaj a co tam raz się żyje troszkę sexu i po sprawie ze zbędnymi kaloriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna przecież noc przed tobą więc co marudzisz a jeszcze nikomu nie zaczkodziło bzyknąć się ze trzy razy w nocy i poprawić nad ranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu czemu tak mało ja to ze swoim codziennie nawet śpi u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku to przykre jak wy wytrzymujecie bez siebie prawie cały tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mówiłam, że jest mi ciężko wytrzymać pare dni. Dzwonimy do siebie kilka razy dziennie i jakoś tak leci pomału. A ja sie spotkamy to nie mogę sie nacieszyć nim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego to nie wiem. On należy do osób mało wylewnych, czasami jest twardy jak głaz. Więc jest mi ciężko ocenić czy i on.... Dzwoni do mnie bardzo często więc chyba też tęskni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz że ja do końca jestem pewna to się mylisz facet to taka osoba że zanim się ujawni to musi sporo czasu minąć a w dzisiejszym świecie to jest wiele pokus w krutkich spódniczkach co potrafią nie jednego zbałamucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszych czasach to niczego i nikogo być pewnym nie można. Nie ufam mu do konca.... Tym bardziej, że miał mnóstwo dziewczyn przede mną, niektóre poznane na gg na jeden numerek. Takze nie był aniołkiem...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry dupcyngiel z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to przynajmniej jego byłych nie znam i jaki taki komfort psychiczny mam ,ale na jego nieszczęście on moich paru byłych poznał bo tak się składa że się nadal przyjażnimy i tworzymy paczkę niektórzy są już chajtnięci i dzieciaci.No to chyba on ma większego pecha niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy taki potrafi być jak się jest dłurzszy czas w związku to partner wie jak ci dogodzić a ty wiesz jak jemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj słoneczna my tu dzisiaj przez cały boży dzień we dwie gadamy nawet nie wiem kiedy mi zleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz możemy bez przeszkud pogadać, znaczy się kontynułować nasz dotychczasowy dzisiejszy wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawne przeszkody, ale nie w stylu że on jest w trakcie bądz przed rozwodem.To jest dosyć skomplikowane, ja posiadam nieruchomości na których on prowadzi działalność gospodarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
"Tym bardziej, że miał mnóstwo dziewczyn przede mną, niektóre poznane na gg na jeden numerek." jak to kurna jest, jeden facet nie moze poznac chocby jednej dziewczyny, a drugi ma ich na pęczki? Co za cholerna niespeawiedliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
No bo taka jest prawda. Jeden wyrywa panny jedna po drugiej, zalicza i zostawia, a drugi facet chce stalego zwiazku, a nie moze nawet jednej poderwac. Nie wiem, dlaczego tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w necie co najwyżej możesz dupę z fotela poderwać, proponuję wyjść na dwór i coś poderwać, a nie urzalać się nad sobą jaki to ja nieszczęśliwy jestem.Możesz też co jakiś czas zaglądnąć tu na topik to może coś ci doradzimy w sprawach damsko męskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
słoneczna panienka napisala, ze jej facet poznawal laski na gg, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
Zreszta, nie siedze non-stop w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×