Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

ale ją poznał gdzie indziej tak też ja swojego poznałam nie przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO DO ZOBACZYSKA JUTRO DZIEWCZYNY PAPA I MIŁEGO WIECZORKU PRZY BOKU UKOCHANEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciał dziewczyny jeszcze dzisiaj i weekend ja już się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś v ale szybko się zmył, to chyba był jakiś 16 -tni prawiczek więć olej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej zazdrośnik. Chociaż osobiście uważam, że nie był to powód do zazdrości;-( Wcale nie podoba mi się fakt, że M. mieszał tak w laskach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem i mnie to nie interesuje jak zmieniał laski jak rękawiczki to jego sprawa ale my ponad6 late razem to coś już powinno znaczyć dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj długo chwilami zastanawian się jak tyle można wytrzymać ale mówią że miłość uskrzydla tak jest w moim przypadku kocham go i tak już jest nawet żaden inny facet mnie nie pociąga tylko on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
Nie mam 16 lat, nie wiem, dlaczego tak twierdzisz. :o Mam znacznie wiecej. Myslisz, ze jak ktos nie potrafi miec dziewczyny, to od razu musisz go obrazac? Zero zrozumienia :o :o :o Czy zazdroszcze, ze ten facet mial tylke dziewczyn? Zazdroszcze, ze ma powodzenie i potrafi poderwac. Nie zalezy mi na skakaniu z kwiatka na kwiatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to ze swoim jeszcze dwa lata się znaliśmy.Wiesz najśmieszniejsze jest to że najpierw poznałam jego starszego brata ,a on sobie żartował że ma brata i by nas skumał ,a nasze wspólne bycie razem zaczeło się właśnie od jego wesela.Przy tym też był problem bo on nie wiedział czy mnie zaprosić na nie i czy ja się zgodzę ,aż znajomi za niego wypalili że on chce abym z nim na weselę do brata poszła no a ja się zgodziłam i tak po krutce przedstawi się nasze poznanie.A wszystko zaczeło się od głupich lotek poszliśmy do baru pograć sobie,a on tam był jako syn właściciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaka riposta w stosunku do mnie cieszę się że zajrzałeś ale nie znikniesz dzisiaj tak szybko.Wiesz co do dziewczyn to trzeba mieć gadane a zarazem zważać na słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po drugi skond do licha miałam wiedzieć ile ty masz lat jasnowidzem ani wróżką nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
Wlasnie w tym rzecz, ze nie mam gadany. Jak facet ma gadane, to moze miec kazda, bez wzgledu na swoj wyglad, inteligencje, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
"to chyba był jakiś 16 -tni prawiczek więć olej to" to twoje slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V2 a mylisz się. Mój M. nie ma gadany, jest szarmancki, mądry, inteligentny, odpowiedzialny i tym przyciąga kobiety. Jest skryty, nie chula po imprezach, jest domatorem raczej, stąd te laski z gadu gadu. Na poznanie kobiety nie ma reguły, ten zawadiaka może mieć mniejsze branie niż wstydliwy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
Tez nie latam po imprezach. A dziewczyn nie probowalem poznac w necie, bo podobno one są nieufne wobec znajomosci netowych. A tu sie okazuje, ze one tez szukaja tylko seksu. Chyba, ze Twoj facet je oszukiwal i mowil im piekne slowka, zeby tylko zaciagnac do lozka a one w to uwierzyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak stwierdziłam bo pisałeś że nie możesz poderwać dziewczyny więc wywnioskowałam tak bo jaki poważny facet nie może poderwać laski to do prawiczka,a dwa jeżeli szukając związku poważniejszego ty szukasz w necie to tylko małolaci tak postępują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj ja poznałam swojego idąć nie na disco tylko na lotki więc w czym problem nie musisz codziennie latać po dyskotekach wystarczy że od czasu do czasu gdzieś wyjdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieprawda, że wszystkie kobiety na necie szukaja seksu. Ja kiedys na gg poznałam super chłopaka i mysle, że w międzyczasie gdybym nie poznała M. to z tamtym bym sie spotykała, bo zarąbisty chłopak był z niego. A wcale gg nie miałam ze względu na chęć seksu:-) A czy M. mówił slodkie slówka kobietom które wskakiwały mu do łóżka tego nie wiem. Wiem tylko tyle, że mnie napewno nie ujął jakimiś udawanymi słodkościami. Ujął mnie tym czym napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
Jestem niesmialy, malomowny, nie mam gadany. To wystarczy, zeby nie miec dziewczyny. Nie ma znaczenia, jak sie wyglada, jakim sie jest czlowiekiem. Zreszta, kobiety zawsze traktowaly mnie jak powietrze. A poznanie kogos na lotkach, czy gdziekolwiek indziej, to dla mnie abstrakcja. Nie kazdy ma tyle szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
słoneczna panienka - jak patrze na rozne portale randkowe, to prawie kazda dziewczyna jest nieufna, a te ufne maja napisane w profilu, ze szukaja m.in. seksu. Takich ufnych, szukajacych milosci jest malo, jesli w ogole są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czy Ty czasami nie masz za mało wiary w swoje możliwości? Wiara w siebie daje to co przyciąga innych... i napewno nie ma to nic wspólnego z nieśmialością i malomównością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v2 przecież na każdego na tym świecie czeka jakaś druga połówka tyklo trzeba się rozejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×