Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość nie wszyscy jeszcze śpią
...ale ja już idę spać;) Brunetka🖐️ setunia🖐️ i reszta🖐️ dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***AaasiczkaaA***
Ciemnooka ;) ..chyba trzeba bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy jeszcze śpią
Asiaczka czy jakoś tak>> skop mu porządnie dupsko, to już na zawsze Cię zapamięta:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***AaasiczkaaA***
nie jakos tak tylko AaasickaaA :P skopac to malo, ja mu wloze rure w dupe to popamieta na cale zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy jeszcze śpią
niech będzie ***AaasiczkaaA***:P:P rób cokolwiek Ci przyjdzie do głowy na pewno popamięta:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***AaasiczkaaA***
racja:):) .. no to ja ide obmyslec niecny plan:p Dobrej nocy zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurusiaaaaaaa
jestem w pracy a wszyscy jeszcze sobie smacznie śpią...okropnie sie tak pracuje w kratkę pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije kaweczke ;) mmmmmm slkucham radiostacji a tam moja ostatnio ulubiona piosenke z tego gatunku muzyki;D w sam raz na poranne budzenie sie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautyfly
kuruje sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabola
zjadlam teraz cos obejrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcinam jabłko i błąkam się po kafe :) (chwilowo nie mam nic lepszego do roboty) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo54
mam katar;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qyiopyt
jem prince polo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka melonowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce prince polo😭 dlaczego sobie jnic slodkiego nie kupilam jak bylam po bro:( :o ;) za to nalesniczki zaraz sobie usmaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaaaa34
a ja mam zapas pronce polo:)hehhe uweilbiam je;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie zjadłam grześka a potem chałwę i czuję sie głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem sałatkę warzywną. Uwielbiam ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w sieci
ide na tv bo jakos sie czuje tutaj samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traaaa
Kochane kobietki i kochani faceci! Kto się przyłącza do walki? Mam nadzieję, że będzie tu nie tylko mowa o odchudzaniu, ale równiez o życiu. Najważniejsze jest wsparcie! Razem spełnimy marzenia... Jednym z moich marzeń jest zrzucić 15 kg. Mam 23 lata, 164 cm wzrostu i ważę 77kg i źle się z tym czuję, dlatego postanowiłam wziąć się w garść i zacząć działać... Ciepłe pozdrówki dla wszystkich odwiedzających "Pragnienia zaślepiają oczy rozsądku..." 23:11 melka11 hej ja sie przylacze chetnie tez chce zrzucic 15 kg tylko ja diete zaczelam jakies 3 tyg temu sa juz efekty ale nie wiem ile schudlam bo nie mam wagi tu ;/ mam 19 lat i wazylam 78 kg przy wzroscie 171 cm do lata chce wazyc ok 63 23:13 eje hej ja ma 19 lat i waze 80 kg;-( juz od dłuzszego czsu, w wakacje gdzie byłam w pracy chudłam 7 kg @ m-ce a znowu mi sie przytyło: co mam robic 23:15 melka11 ja tez kiedys wazylam mniej tylko ostanio mi sie przytylo bo moj mezczyzna zabieral mnie codzien na pizze jedlismy o 22 frytki i tak sie uzbieralo ehh 23:15 pchelka mala czesc dziewczyny. Ja sie przylaczam Tyle ze ja troszke wiecej kilo do pozbycia sie Mam nadzieje ze mimo to moge Mam 23 latka (prawie), no i waze "troszke" wiecej niz Wy Wczoraj sie zareczylam a za pare miesiecy slub wiec teraz juz musze dzialac 23:16 eje mam zero mtywacji, ucze sie, do szkoły biore 2 kromki chleba a jak przychodze to jestem strasznie glodna i jem praktycznie co popadnie ale zauwarzyła ze jak zjem slodkie to juz mi apetyt maleje a slyszałam ze owoce i witaminy pobudzaja apetyt? 23:18 eje moj chłopak wazy mniej odemnie jest szczupły mi to sie najbradziej na uda daje, mam strasznie grube nogi:- czasmi mnie dziwga i nosi a mi wstyd ze tyle waze kazy sie dziwi gdzie ja mam ta wage bo ponoc po mnie tego nie wiedac 23:18 pchelka mala u mnie najgorsze jest to ze nawet nie wiem kiedy mi sie tak przytylo Ja mam 3 motywacje: -po to zeby bez problemu kupic spodnie. Te ktore mi sie podobaja, a nie te ktore na mnie akurat sie znajda po paru godzinach szukania -po to zeby moj mezczyzna mial atrakcyjna kobiete - zeby w sukienke sie wcisnac O tym ze dla siebie to chyba nie trzeba mowic Razem damy rade, wiem ze wspierajac sie wszystko mozna 23:22 eje hi ja mam to same cele dla ktorych bym chciała schudnąc, kiedy byłam w pracy za granica nie jadłam wogole chleba i fajnie mi było a co mam robic jak chodze do szkoły co mam wziąsc na sniadanie nie stac mniena kupno czego innego 23:24 eje kiedys wrociłam do domku o 7 wieczorem dopiero i nie jadłam nic , nie byłam głodna az mnie to zdziwiło a o godzinie 16 to bym cało lodówke wyjadłam 23:25 eje raz zaczełam cwiczyc, tydzien sie pomeczyłam i zas przestała tak jest zawsze i ze wszyskim tylko wtedy gdy sie troszke lrzejsza poczuje 23:33 pchelka mala doskonale to znam To ze nie jemy sniadania, wychodzi na tylko na zle. Jak juz zaczniesz jesc na wieczor to zjesz duzo wiecej anizeli bys zjadla normalnie w ciagu dnia- lacznie ze sniadaniem. Ja sie ucze rano jesc, chociaz nie jest to latwe. No i staram sie cwiczyc wieczorami. Chyba same zostalysmy w tym temacie 23:37 Venusianka Super że się odezwałyście Po pierwsze proponuje, żeby każda która naprawdę chce tu zostać i wspólnie powalczyć o spadek wagi podała swój wzrost i aktualną wagę. Myślę, że najlepiej będzie zastosowac metodę małych kroczków,a przede wszystkim wyznaczyć realny termin schudnięcia!!! Ja zacznę: 165 * 77 kg (13.02.07.) Czyli 77kg -------> 13.02. 65kg -------> 29.05. Myślę, że to jest realny cel... "Pragnienia zaślepiają oczy rozsądku..." 23:39 Venusianka Oczywiście podstawa to sniadanie, potem drugie śniadanie, podwieczorek i kolacja -wszystko w małych poracjach. Od jutra postaram się pisać co jem i za kilka tygodni mam nadzieję, że będzie widać efekty "Pragnienia zaślepiają oczy rozsądku..." 23:43 pchelka mala ja sie jutro zwaze bo mam z tym zaleglosci Ale prawie 100 pewnie bedzie;( a w maju slub 23:46 Venusianka Pchelka najważniejsze, że masz faceta, który Cie kocha - wierz mi to jest połowa sukcesu w życiu. Cięzko jest żyć w pojedynke, a nie mówiąc o tym żeby do czegoś dążyć. Wierze że razem uda nam się schudnąć!!! "Pragnienia zaślepiają oczy rozsądku..." 23:54 pchelka mala Dzieki za mile slowa Wiem ze to jest bardzo wazne No i wierze ze razem mozemy tutaj duzo zdzialac 00:25 Venusianka W takim razie witaj w drużynie!!! Ja uciekam spać, bo jutro cięzki dzień mnie czeka... Od jutra chudniemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! "Pragnienia zaślepiają oczy rozsądku..." 00:55 Raiqa no to ja też się przyłączę jeśli pozwolicie jestem już na diecie i zrzuciłam troszke, ale dalej walczę mam do zrzucenia około 15kg troszkę danych : wzrost 170cm waga miesiąc temu 74,5 waga obecna 72,8 zgubionych centymetrów 13 mój cel to na początek 60kg, a potem zastanowie się czy chcę mniej termin nieokreślony, ale nie obraże się jeśli będzie jak najszybszy ale oczywiście bez drastycznej diety no to na chwilę obecną to tyle aha..jestem na 2 etapie SB, ale nie trzymam się tego kurczowo 06:46 B.W. a z 66 kg też można się do Was dołączyc? 07:26 smerfetka22 mozna??? dietkuje niby juz od dwuch tygodni a waga ani rusz. nie bardzo sie jej trzymalam- brak motywacji ale jak tak was tu czytam, to az sie chce chudnac. melka11- maz pozno wraca do domu, ze goldny to oczywiste i zawsze cos gotuje i zajadam razem z nim (chociaz ostatnio w duzo mniejszych ilosciach) pchelka mala- gratuluje tak waznego kroku w waszym zyciu i zycze duzo duzo szcescia, wlasny slub to super motywacja (przed cywilnym schudlam 7kg ,wiekszosc z nich wrocila) eje- do szkoly, a jakis owoc?? jablko?? mandarynka?? moj maz wazy 5kg wiegcej ode mnie. spodnie to mozemy nosic te same tylko ze na nim sa luzne a mi na dupsku opiete 69,7kg (13.02.07) cel: 60kg maj 2007 Bielefeld, 10.09.1984, od 10-ciu lat w DE, slub cywilny 11.08.2006 slub koscielny 29.09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia111
Ja pije speciala i sledze kafeterie. Jutro czeka mnie magisterka, analiza wynikow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja slucham muzyczki i pije cole :P Martusia powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia ladnie , ladnie:P ja piwko tez bede pic jak troche popisze:D;) kacynka kojarze Cie z jednego topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no swietnie przez to pisanie tu nalesnik sie zjaral:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia -> ja Ciebie tez kojarze, ciezko by bylo nie :) pozdrawiam, to przerzuc mi jednego nalesnika, a z czym masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebbbbbbbeka
Ja mam własnie maseczkę na twarzy z płatków owsianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×