Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość piję
wino i przeglądam forum:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też....
seti🌻 tez się spytam, co się stało:o? główka do góry;) a ja właśnie weszłam na kafe i widzę, że niektórzy już spać idą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też....
seti>> własnie wyczytałam, że jednak nic się nie stało... i się nie dziwię, bo ja też najgorzej się czuję, kiedy nic się nie dzieje;) a ja wczoraj zabalowałam że hej i nawet grama alkoholu nie wypiłam:P więc dziś czuję się dobrze, ale raczej nieprędko się położę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też....
seti>> wszystko, co istotne, opisałam w mailu:P resztę, czyli rzeczy zupełnie nieistotne mogę pisać tutaj:D zresztą wiesz, że nie lubię za dużo o sobie pisać:o na następną imprezkę musisz się ze mną wybrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queeen25
jeny jak wy tu plotujecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też....
seti>> no pewnie, że możesz jutro;) wyśpij się też za mnie... a ja do nauki chyba wracam:o dobranoc🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat takiej durnej co tu siedz
jem kupe ze smakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korgiel
teraz przed kompem ale chwile temu waliłem konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm.
wytargałem se napleta i zaraz ide spać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeetam
wrocilam z zakupow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' nic , zupelnie nic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' slucham sobie Boysow;)[na poprawe humoru]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też....
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' seti🖐️ widzę że dobrze Ci idzie pogrubianie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez 🖐️;0 \'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' dzieki , ze wymienilas mnie wsrod osob , ktore lubisz:) i vice versa oczywiscie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' shit cos nie wyszlo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremy 18
uuu a wy jakie to gadki macie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też....
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' seti>> ależ proszę;) w zasadzie to takie tematy nie mają sensu, bo długo możnaby wymieniać wszystkie osoby, jakie lubię;) ja właśnie obiad zjadłam i leczę ból brzucha:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' a od czego brzuszek boli?? czyzybs za duzo tego obiadku zjadla:D?;) wspolczuje ja sobie ide zrobic zielona herbatke[zwyczajna bezsmakowa] w ogole spoac mi sie chce bo spac nie moglam w nocy jakos:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qyiopyt
wrocilam z solar;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też....
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' seti>> że za dużo go było, uświadomiłam sobie dopiero po fakcie;) ale własnie z joggingu wróciłam:P Asuilka🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×