Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

dzien dobry:)🖐️ Beza...zrezygnowałam z campari...bo zeby pic...to ja jeszcze musze miec odpowiedni nastroj;) Seti...witaj:) a gdzie byłas? Hakuna....witaj w klubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim lubiś ja też żeby pić muszę mieć odpowiedni nastrój :O bo mogę wpaść w jeszcze gorszy :O jak dzisiaj brzuszek się ma :) Ja dzisiaj znów jadę na pasztecie z puszki i pysznym pomarańczowym pomidorku :P do tego herbatka i można żyć dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo:D kawa ...i banan:classic_cool: musze ....wymyslic jakas nagrode....nie przypuszczałam ,ze bedzie jakis odzew;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfafdds
ja wlasnie jem barszcz czerwony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna....moze sama cos wybierzesz:D uwielbiam kopytka...juz mi sie chce....poczestuj ...to pozmywam Ci po obiedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziewczynki;) nie ma to jak wstac o 14:30:D ja wlasnie przed chwila w ramach sniadania skonsumowalam obiad teraz pije kawke i zaraz wtybywam na dworek z kolezanka sie zobaczyc, bo mieszka tu gdzie ja a widujemy sie od siweta :o Lubis a bylam w kraku:classic_cool::D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj !!! setunia ...:O widzisz jak wszystkich zamurowało ... jaka cisza się zrobiła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza:) wrociłam ze spaceru ....wieje...ale przynajmniej sie rozpogodziło:) jakółki odleciały...bociany równiez....z lipek...liscie lecą...wrzosy kwitna pełna para...a nad kanałem nawłocie pachna miodem:) jesien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 15 ....nowiutkich ,całkiem dziewiczych ksiazek...:D ide zrobic losowanie...od ktorej zaczac czytanie:D miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_lala
trzymam raczke w majteczkach i... nie mam sily juz pisac... dochodze... zyczcie mi powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej Nocy Wszystkim :) lubiś --> jakie książki czytasz ? ja będę losować, którą gazetę wziąć do łóżka ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjjjj Bezik nie mialam takiwego zamiaru:o🌻:D:) Lubis ja tez uwielbiam ksiazki i tez bym chciala miec tyle nowych:( w kraku weszlam sobie do takiego skle[pu \"sklad tanich ksiazek\" i nie moglam sie zdecydowac jaka sobie kupic:o za duzo ich bylo:/ a teraz zaluje , ze sobie nie wzielam ze trzech;l/ u siebie nie widzialam takiwego fajnego sklepa:( nooo dzis strasznie zimno!!!!!!ja ok 20stej musialam na bluze zalozyc sobie cieplejsza kurtke!!!!!!!szok, 10stopni bylo i myslalam , ze zamarzne;) a hakuna gdzie?;) caly dzien ciezko pracowala-sprzatanie, gotowanie- to mzoe teraz odpoczywa , a moze randkuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...padło na \"Hazardzistke\"H.Bakuły..... nawet...nawet ciekawie sie zaczyna.... nazbierało mi sie tych ksiazek...chyba od maja ...wstyd sie przyznac...ale od tego czasu...dosłownie wymeczyłam tylko dwie...i to nie dlatego,ze marne...ale.....ja latem...zasypiam...z ksiazka w reku...odbijam sobie za to jesienia i zima:D własnie zaczełam:classic_cool: jak wrociłam z urlopu....to dopiero sobie prasowke zrobiłam;) miłego czytania....i kolorowych ST udanych snów;) ja jeszcze ...pare kartek...i lulu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia:) u mnie jest....8 st...ale okna na noc nie zamykam...na oscierz otwarte...dobrze ,ze mam moskitiere....to mnie owady nie zjedza:D a ksiazki...to ja głw w necie kupuje....w merlinie przynajmniej raz na dwa tygodnie jestem.....a potem z niecierpliwoscia czekam na kuriera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna wspominała cos o kopytkach...mniammmm....ooo...przed snem jeszcze zgłodniałam:D i slad po niej zaginał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis ja zazwyczaj tez przez net kupuje tyle ze w swiecie ksiazki;0 w merlinie chbya jeszcze nie zamawialam;0 ja na poczatku wakacji zamowilam sobie 3ksiazki i stosunkowo malo zapolacilam bo to taka promocja byla, ze normalnie to bym [ponad 100zl zaplacila , a tak to tylko ok 45zeta;) i wstyd sie przyznac ale dopiero jestem w polowie jednej ksiazki:o ale chbya mi tesz jesienia bardziej wychodzi to czytanie, wie,,,,,,;) a jesien lubie, nie marudze, ze jest zimniej i czasem szaro;0 dla mnie akzda pora roku ma swoj urok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Hakuna....musze nad ta nagroda pomyslec....;) a kopytka....ciagle mam na nie ochote:D kawe pije...cieplutka ...z mleczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czsść dziewczyny ... znówem pasztet z puszki :O z pomarańczowym pomidorkiem ... lubiś --> lubisz Bakułę ? o czym ona pisze ? ja jej nie czytałam ale sądząc po wyglądzie to dla mnie jest niezłym oszołomem ... może książki ma dobre ... setunia --> Ty już na nogach ???!!! tak rano ??!! ale jestem złośliwa ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez juz wstałam
i teraz czekam na balkonie bo dzis u nas jest roztrzygniecie konkursu na najpekniejsza wieś i zaraz jaks komisja specialna przejedzie sie po wsi by ogladac i oceniac a coz to wczoraj był za ruch sprzatanie zamiatanie i wogóle kwiatki sadzili dogadzali a ty klapa pewnie nie wygramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biurowietz
właśnie się zesrałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz mam przerwe...taka z kompem;) Hakuna...trzymam za słowo;) Bezik...Ona nawet fajnie pisze....polecam...oszołomstwa w tym nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co.... weźcie się wreszcie najedzcie tych kopytek do syta :O :P ja jestem już po obiedzie :) i zaraz idę przywitać swoje komary w ogródku :O albo się najpierw czymś spryskam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...az sie boje pytac...masz jakis problem z kopytkami? tez w temacie jedzenie...za 15 min wyjmuje szarlotke z piekarnika... zapraszam:) a teraz @ sprawdze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×