Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

wróciłam z pięknymi koronkami :D :D :D mogę się szeroko uśmiechać :D :D :D lubiś i Tamit gdzie gracie w te lody ? ja też chcę loda ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo🖐️ do dentysty wybieram sie gdzies tak w połowie wrzesnia...wizyta kontrolna:D a lody kupuje w wiejskim sklepiku:D widocznie do tego mojego rzucili partie tych szczesliwych:D;) pije kawe....i czekam na kolege... miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziewczynki:) wlasnie zjadlam Twoj ulubiony owoc Lubic;) milego dnia;) a\'propos dentysty to ja wybieram sie na poczatku wrzesnie:D 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia🖐️ ja tez pozarłam banana na sniadanie;) za chwile mam zebranie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane obsypuję z siebie skórę na dywan :O i z pleców i z dekoltu... schodzi całymi płatkami... smacznego :D ja zamiast banana zjem nektarynkę i parę śliwek :) oglądam swoje koronki językiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik🖐️ piling sobie zrób.... zrob fote koronkom i nam tu wklej:D mam przerwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarłam do domu i głowa mnie boli...:O duchota taka że nie mogę tchu złapać... albo to starość :O mam dzisiaj komputer wyrywany z ręki do ręki i pewno długo nie zabawię... :O tak się zastanawiam jak zrobić zdjęcie koronkom :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D moja babcia lat 80....ostatnio do mnie,przy całej rodzinie...\"nie musisz wychodzic za maz...po co Ci chłop na karku...a jak bedziesz chciała miec dziecko to se wezmisz jakiego na raz ...na dwa do łózka i gotowe....po co to od razu na całe zycie sie wiazac\":D wszyscy przy stole zaniemowili z wrazenia...a babcia z dziadkiem przezyli zgodnie 56 lat...maja 3 dzieci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grwht
hmm..zajadam sie czekolada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jeszcze ktoś nie śpi ? Setunia - chyba jeszcze nie tak...:P ja już ledwo siedzę i już sobie pójdę spać... jakiś mol nie daje mi pisać bo siada na klawiaturę... a kysz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berzik chbya masz racje:D Lubiś:)🌻 Hakunko🖐️markowiczko-imprezowiczko:D;) teraz chbya oki:D no ja tez padam na pysk nie wiem po czym:PP 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Hakunka faktycznie wypilam wczoraj piwko aczkolwieki nie wiem , czy to byl jedyny glowny powod moich literowek:D poza tym , to nie wiem czemu ale jesli chodzi o \"chbya\" , to jakos zawsze mi sie tak ukladaja literki, naprawde nie wiem jak ja to robie :D wiec jak cos , to to jest moj znak rozpoznawczy:D- chbya:D pije kawee-norma:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj kobitki🖐️ tez pije kawe....i tez o tej porze to norma:D wczoraj mnie zmogło....bardzo wczesnie...bo jakos tak zaraz po 20.... w nocy burze przewalały sie nade mna....błyskawice i grzmoty....ale dzien chyba zapowiada sie spokojnie... miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vroniś
Na uczelnię? A po co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam kawałek sernika...poczestowała mnie sekretarka szefa...pysznyyyy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinaaaaa
A ja klikam jak glupia, bez celu wlaciwie.I gryze ze strachu pazury.Osoba ktora sprzedaje mojemu mezowi trawke, ma wylaczony tel.Jesli mu jej nie przywioze nim skonczy prace , w domu bedzie meksyk.A ja mam juz dosc i zwyczajnie sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia🖐️i smacznego zagapiłam sie na kaffe i kawa mi wystygła...musze zrobic nowa... Alinka...moze wyjdz z domu...w jakies bezpieczne miejsce...i nie czekaj na meza..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystajcie studentki poki mozecie:D potem nie bedzie tak fajnie...:D miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jakoś nie mogę dziś załapać o czym piszecie :( chyba już nie nadążam... setunia idzie prać bo jest zmęczona, lubiś gada ze studentkami, hakuna o pijawie opowiada... :O nie rozumiem :O jeszcze godzinka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×