Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Obejrzałam program o egzorcystach :O i tak sobie myślę że może i ja mam jakąś klątwę na sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam ze spaceru z dogusem...:classic_cool: prawie w ogole nie ogladam telewizji... sprawdzę@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wdepnełam w zaden krowi place:D ale spotkalismy małego czarnego cielaczka...tak...ze dwa razy wiekszy od mojego psa..słodziutki:);) sorry...ja juz nie dam rady klikac na te wszystkie linki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak biegłam nagusienka...jak mnie Stwórca stworzył..przez te łaki i pola:D:p pies...jest przyzwoitym samcem..i odziany był w siersc:classic_cool: on ma tylko taka wyuzdana pancie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdepnęłam do merlina....ale nic ciekawego nie znalazłam... ide pomoczyc nogi w jeziorze...cieplutki wieczór mamy:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję że coś we nie siedzi i wyleźć nie może... i mnie męczy :O lubię tę Drzyzgę ... przed chwilą zjadłam całe pudełko ciastek kupionych w sklepie :O takie ciasteczka maślane... tak mnie coś wzięło :O Wy sobie latacie nago po łąkach to ja idę do ogródka popatrzeć czy kompost dojrzewa :O u mnie przed chwilą zagrzmiało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)🖐️ biegam nago po łace...kapie sie...prawie nago w jeziorze...i tez \"uprawiam\"kompost....wszystko na nim świetnie rosnie:D u mnie noc...pod wzgledem burz spokojna...dzien tez do południa ma byc podobno słoneczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naboczku
a ja wlasnie zajadam jajecznice na boczku ......mnia miam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja marzę o jajecznicy :O z kurkami dobra jest też lubię :) lubiś --> u Ciebie nie było wczoraj nawałnicy ? !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza czyli w likend do lasu po kurki musisz sie wybrac:) moj tata poszedl juz drugi raz na grzyby dzisiaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia masz rację :) tyle kurek po drodze widziałam jak wracałam z wczasów że aż grzech byłoby nic z nich nie zrobić... ja co roku mrożę parę woreczków a później zimą jak znalazł... do sosiku pycha !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się poplamiłam !!! wystroiłam się do pracy w bluzkę z dużym dekoltem w kolorze ecru... zauważyłam że faceci bez żenady patrzą prosto w dekolt :) jadłam kanapkę z pomidorem... i tego zasr.... pomidora niechcący ściągnęłam zębami na ten piękny dekolt :O poszłam się uprać i teraz schnę w zamknięciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije sok pomaranczowy... Beza..\"takie cos\"...to mi sie czesto zdarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawałnicy na szczescie nie było....ja bardziej na wschod od Pisza.... ale co swoje w nocy przezyłam...to przezyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza trzymaj sie:) ja po pracy zabieram psa do weta... a teraz powoli sprzatam biurko...niedługo opuszczasm stanowisko pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego Secia:) a ja ...ponownie wygrałam big milka:classic_cool: miałam sobie cos porzadnego na obiad zrobic....ale..jak wrociłam od weta...to mi sie odechciało...lody tez sa dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5:P do wygranej z lodami mam szczescie:P wygrałam atlanta prenium:P wole rozki, ale ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój piaty:D wszystkie patyczki oddajae wnukowi sasiada...i on sobie je wymienia na lody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×