Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

w temacie ...pomoc...nie moge pomoc...juz dawno wyrosłam z wieku szkolnego....a swoja droga...podreczniki szkolne nie powinny byc az tak drogie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ po urlopie mam tyle pracy w pracy...ze nie dam rady zagladac na kaffe...no i kontrola jakas sie przyplatała... pozdrawiam....ide pobuszowac w sieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś --> dlaczego się boisz spytać ? jedyny problem z kopytkami to taki że nie mam czasu na ich wykonanie :) i chęci brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis pol dnia spedzilam u fryzjera;) ale nic takiego nie robilam poza ostrym cieciem:classic_cool: calkiem w sumie inaczej;) a teraz koncze przerwany przeglad w gar5derobie;) wiec taki porzadek maly robie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczyłam prace domowa....oczeta mnie bola....i cztery litery.... Beza....ja z kopytkami to mam tak...ze uwielbiam...polane sosikiem..mniammm...tylko ,ze jak jestem sama...to...dla samej siebie...mi sie nie chce....;) tez musze przeglad w szafie zrobic....i na zakupy sie wybrac.... pod przysznic spadam...i lulu...rano mam prezentacje... 🖐️kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Pobudka !!!! Ja już stukam w klawiaturę... i słucham stukania obcasów na korytarzu... na razie cisza bo szef kogoś żegna z szampanem ... niedługo mnie będzie żegnał...za dwa miesiące... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry, dobry🖐️;) ja wstalam, powyginalam sie i teraz kawe sacze [=juz troche letnia :o] Bezik , to Ty zmieniasz prace czy odchodzisz juz na wieczne wakacje:classic_cool::)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wstałam po 6...w pracy byłam po 7.30....miałam prezentacje...i tez robiłam za ozdobe u boku kolegi:D pije kawe i walcze ze spiochem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopijam zimną herbatę ... setunia --> sama odchodzę z firmy ... tzw. wypalenie zawodowe ... a ja muszę znaleźć kolegę aby mi posłużył jako ozdoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w toalecie:D bardzo chciało mi sie siusiu...a nie mogłam wstac od biurka... no ale w koncu...uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik si:) ja pije druga kawke jakas awaria telefonii naszej gminnej byla , a wiec i neta nie mialam do teraz ale przynajmniej zrobilam szarlotke w tym czasie i troche posprzatalam i takie tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti:) ja wczoraj upiekłam szarlotke..przyniosłam kawalek do pracy...i wymieniłam sie z kolega na jego pysznneee zdrowe kanapki...:D hmmm...jak ta zona dba o niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakubiak
właśnie gram na komie w te nową gierke ze shrekiem :D http://tiny.pl/5pb3 - rewelka, nawet w pracy mnie nie mogą od tego odciągnąć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ciasta nie wychodzą i przestałam piec :( kupiłam makowca i się rozchorowałam po nim :( nie ma to jak własne ciasta :) szarlotkę jadłam nad morzem :) taką z lodami ... mniam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy:D szarlotke wysle Ci poczta...adres poprosze...;) o słonce i upały zamierzam prosic...dzis przy ksiezycu...bo tez za nimi tesknie:D tylko czy mnie wysłuchaja? sprzatam biurko...i jeszcze chwila...i do domu uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam troche ogorkowej i zaraz wybywam na dworek;0 a szarlotka juz gotowa:classic_cool:pozniej se sprobuje na podwieczorek/kolacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham przez uchylone okno jak samochód jedzie ... już pojechał i cisza nastała ... :) idę się kąpać ... i tak sobie myślę że mi się nie chce ale muszę ... a może być brudasem ? ojjjj... ciężki los ... DOBRANOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Hakuno:)🖐️ dzien dobry wszystkim:)🖐️ mimo moich plasow....o połnocy...pogoda sie nie poprawiła...a nawet pogorszyła...spadł deszcz....i wieje...i jakies 14 st.... słaba ze mnie czarownica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie na pogode nie narzekam:classic_cool: :D ale nie przecze , ze tez bym chciala jeszcze kilka upalnych dni , bo w sumie nastepne beda dopiero za rok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 przed chwilą przewaliły się tłumy w moim małym pokoiczku... oglądaliśmy wesele koleżanki na moim komputerze :D teraz jem małe śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki...Hakuna...daj swojego maila ...na mojego maila...to nicka na fotke dostaniesz:D zaraz do domu...cały dzien przebimbałam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz po obiadku-placki ziemniaczane-troche sie nastalam przy smazeniu:D teraz pije kawke i czekam na kolezanke, ktora bedzie mi farbowala moje wloski:) hakunka dobrze Ci z tymi baletami!;) udaneju zabawy zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×