Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

dzien dobry🖐️ Bezik...te kwiatuszki to z jakiej okazji?:) 🌻🌻🌻.... jestem w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lubiś A tak bez okazji na umilenie dnia 🌻 i co by nie było za dużo mojego bazgrania tutaj a jednocześnie jakiś znak że już wstałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialkowy ranek🖐️ Beza🖐️🌼 Lubis🖐️🌼 Jakos wstalam po drinkowaniu:-D ,a za 2godz.do pracy:-((,ale jak Beza po pigowce pracuje to i ja dam rade:D Dla Was👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooooziaaa
wrzucam zdjecia na cd, a potem sprzatanie :o bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj Asiulka🖐️ dzieki za kwitek;) Beza....Twojego bazgrania nigdy nie za duzo:) ja wczoraj poprzestałam na jedym kieliszeczku nalwki z wisni.... mocna...jak dla mnie za mocna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu ruch od rana🖐️:D jeszcze tylko hakuny brakuje ale zabalowala mala;) ja oczywiscie kawe pije-standardzik:classic_cool: z mleczkiem naturalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti🖐️ Hakuna...baluje od piatku chyba...takiej to dobrze;) tez ide po kawe...a potem za prace musze sie zabrac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozostałe śpiochy widzę że powstawały :D Ja jeszcze dzisiaj nic nie piłam :P oczywiście mowa o herbacie :D ale zaraz to nadrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis[czesc:) Bezik 🖐️:) eeeee o herbacie mowilas;) moze herbatke z pigwy ;) a ja moze zaraz cos przekasze ale co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey ..z pracy wrocilam:-)) Jem i ogladam filmik nagrany z pl.....i mysle,ze powinnam sie ciut odchudzic:-((,a jedzienie takie przyjemne jest:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiss aa tak, nowa, nowa, swieza, wczorajsza:) zainspirowana pewna pisenka:P;) a ja murzynka dzis zrobilam z jablkiem w kostke:)mniam;) Asiulka🖐️:) kurcze ale szarowka na dworze, nie wiem czy wybierac sie na spacer, czy juz sobie odpuscic dzis;0 i nie wiem dlaczego zazwyczaj takie wieczorowe pory sobie obieram na spacery, jak przeciez calymi dniami siedze w domu:D hakuna Kobieto daj no znak zycia!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka u mnie w miare oki:) no wlasnie, tylko co mialoby byc tym celem jakis cel ukryty o ktorym nawet ja sama nie wiem chyba:D wczoraj np widzialam dwie male sarenki:) ale wczoraj bylo chbya cieplej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutko.. a potem brrr..
a ja dzisiaj byłam już w budzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest milutko.. a potem brrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moze zamiast sarenek spotkasz kogos ciekawego...hmm .kto wie. Oby tylko nie zlego \"wilka\";-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wiersz tak do mnie \"trafia\", bo przedwczoraj miałam urodziny, po nicku widzicie które. Mam wrażenie, że już i ja odchodzic będę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona:)🖐️ STO LAT:) zebrałam trzy skrzynki jabłuszek...z jednej jabłonki....troche sie przy tym zmeczyłam... do potem🖐️ aaaa...na spacerze z psem tez juz byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASsiulka w efekcie nie poszlam bo padalo:o ja jzu wole te sarenki od wilka :D;) Lubis antonowki?????:) ale bym zjadla:)uwielbiam jablka;) Milutko no i jak tam pierwszy dzien w budzie?:D:) Wyciszona wszystkiego dobrego, spelnienia marzen i 100lat w zdrowiu:)🌻 P.S. zaczynam sie martwic juz o hakune:(ale moze cos z kompem ma nie teges;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze ze cala i zdrowa powrocilas Hakunko;) moge wiec spokojnei pojsc spac branoc🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×