Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość pieke ciasto
Asiulka - spokojnie, po 26. zdazymy jeszcze nieraz nadrobic zaleglosci w swietowaniu ;) :D a za 23 h moze byc problem, bo pewnie bede obserwowala zwierzaki, czy przypadkiem nie przemowia ;) a moze napija sie z nami :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->co Cie tak zalamalo?:-(( Zakonnica-->jak wroce to sobie odbijemy,tylko nie zniknij znow na kilka msc:D Jak bedziesz miala czas to napisz na @ :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> mogę nie przeżyć, będzie ciężko :( w razie czego moge liczyć na reanimację? ;) Nie wiem czy dostałem, nie sprawdzałem, ale postaram się to wkrótce nadrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reanimacje na odleglosc..nie wiem czy bedzie skuteczna :D Ide spac,bo rano jeszcze do pracy musze isc:-(( Spokojnej nocy:-))🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke ciasto
Asiulka - postaram sie nie zniknac juz na tak dlugo, ale niestety, nie moge obiecac :o na szczescie do Nowego Roku mam wolne, wiec z pewnoscia bedzie okazja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasto juz upieczone
dobranoc 🖐️ wesolych Swiat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:-)) Wszyscy chyba zajeci przygotowaniami do Wigilii:-)),a ja do pracy za 15 mi smigam:O,a wieczorkiem wyjazd do znajomych. Czuje ,ze to beda udane Swieta:-)) Jeszcze raz wszystkim zycze Spokojnych i Wesolych Swiat🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)🖐️ pare dni bez kompa:classic_cool: kim jest zakonnica? całusy👄dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wielbicielu👄 Wiesz pierwszy raz w zyciu jadlam kolacje wigilijna polsko-arabsko-grecka:D,takie potrawy o nazwach ,kotorych nie potrafie powtorzyc,ale jedna to znaja wszyscy...potrawa gercka \"mussaka\"(chyba tak to sie pisze;-)) ),probowalam slynnego trunku \"uzo\",ktory ma 90%:P ,parzyli mi herbatki z jakis dziwnych patykow:D(mam nadzieje,ze to byla herbata),ale smakowala znakomicie.I ogolnie atmosfera byla super -dobrze sie bawilam:-)) Oczywiscie 26 padal deszcz wiec za bardzo nikomu nie chcialo sie zwiedzac Londynu,ale cos nie cos zobaczylam;-)). A od dzis zaczely sie wyprzedaze i jak kazda kobieta troche poszalalam:D To tak w skrocie;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maltito
rycze bo mój facet okazał sie prawdziwym dukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n vgr7u658m i 76
maltito, jesli to dupek to nie warto przez takiego plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n vgr7u658m i 76
usmiechnij sie i dobrej nocy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia:)🖐️ Asiulka...na biegunie zimna...tez ani płatka sniegu...ino lekki mróz;) ale podobno...podobno...zima tuz..tuż...:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kac juz wyleczony
:P 🖐️ przepraszam, ze zniknelam na Swieta, ale wezwaly mnie obowiazki rodzinne ;) dzisiaj natomiast odpoczywam od Swiat, bo nie wiem jak Was, ale mnie Swieta na swoj sposob mecza ;) wcale nie mam dzis na sobie dlugiej, czarnej sukni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×