Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Wielbiciel wlasnie tak jak piszesz, ze mi brakuje , a skad wiesz, ze mam cos a oku?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ---> przecież sama piszesz \"hm ale juz niedlugo chbya\" :p więc wnioskuję, że masz coś na oku i wnet post Ci się skończy :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka co tak szybko?? Wielbiciel o tak ale nie wiem co z tego bedzie i jeszcze pare dni msze czekac i dlatego nie mam ochoty na jutrzejszego sylwstra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wielbiciel, jesli trzeba to i ja za Ciebi potrzymam:) jutro w Łodzi;) wczoraj w moich okolicach facet zastrzelil 18nastolatk a pozniej sa sie zatrzelil:(zostawil 9leniego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ---> za mnie narazie nie trzeba, ale jak bedzie trzeba, to się zgłoszę, ok? :D Mimo wszystko... udanej imprezki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel na mje kciuki tez mozesz zawsze liczyc:D;) Toie tez zycze udanej zabwy gdziekolwiek bedziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szampanskiej zaBawy i SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!:) i do napisania w nowy rok🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry jeszcze na Starym Roku:-)) Ja to sie \"bawie \"dzis w pracy 20-tej:O a pozniej w domu pewnie ogladne jakis film.....i to bedzie moj Sylwester...............bardzo udany sie zapowiada:-(( Bawcie sie dobrze kochani i wszystkiego dobrego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki;)🖐️ dziekuje za fotki i za gadulce;) Asiulka...twoje gg jest bardzo podobne do mojego;) szkoda ,ze jestes tak do pozna w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->ktos musi pracowac....(chyba sie w tej pracy dzis poplacze:-((). p.S jak dostalam od Ciebie @ to przez chwilke sie zastanawialam czy to nie przypadkiem moj nr gg:D Baw sie dobrze Lubis:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka🌻...nie płacz.... tak czasami bywa....niestety... pomysl sobie...ze wieczor bedzie nalezał do tych udanych...moze ktos do Ciebie wpadnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy wrocilam,w koncu:O Wielbicielu-->za nim bym dojechala to juz by po Sylwestrze bylo:D,ale dziekuje za zaproszenie;-)) Dostalam zaproszenie od znajomych na impreze ,wiec juz sie szykuje:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w Nowym Roku :) i wszystkiego dobrego ja wstalam i czuje sie znakomicie, choc powodu do tego nie mam, ale postanowilam ze w tym roku tak sie bede czula kazdego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:-)) Witaj Zooozia-->dlugo Cie nie bylo \"widac\"-wszystko dobrze? Wielbicielu-->👄jak sie masz? Wszystkiego dobrego w Nowym Roku kochani:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no jest ok za tydzien wracam do Szwaj i mam widoki na nowa prace, mam nadzieje ze na wiosne bede pracowala gdzies indziej i za lepsze pieniadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
palę faję wodną z braku fajek i tak sobie myślę że "no me no cry everything s gonna be all right". I tak sobie myślę, żeby o czymś myśleć i się zastanawiam, że myśleć co się zrobi trzeba gdy to się robi. A nawet nie myślę tylko przypominam sobie i się nad futurem zastanawiam. heh, no tak, to właśnie teraz robię. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w NR:)🖐️ ja czuje sie oki:classic_cool:....imprezka udana:classic_cool:.... a dzisiaj.....kulig:classic_cool: od wczoraj pada nsieg...jest lekki mróz....:classic_cool: Do Siego Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieg*...;) własnie w tv sobie obejrzałam twórce kaffe...:D... teraz wiem kto odpowiada za moj nałóg:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->czuje sie juz dobrze:D,tylko troche spiaca jestem,wiec pewnie dzis wczesnie sie poloze:-) Lubis-->ale Ci fajowo,ja juz tak dawno na kuligu nie bylam:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka:)...podczepiłam sie pod \"turystów \" sasiada:D...przyjechali z Wawy na sylwestra w srodku puszczy....no i mieli fart...zima przyszła w sama pore...było :classic_cool:....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×