Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość zdrapuje kurzajkę
z piety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik33
jem rafaello :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakonnica-->wszyscy na okres swiat znikneli:D Wielbicielu-->ale juz jest lepiej?:DWiec swieta byly udane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kac juz wyleczony
wielbicielu - cyfrowka mi sie popsula, wiec raczej nie dam rady. w tej chwili mam na sobie skarpetki z balwankiem i... szlafrok ;) i grzecznie czytam sobie ksiazke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, teraz widzę :o ale wcześniej chyba nie było widać tego posta :o albo ja już ślepnę :o:o święta... nie lubię, to i specjalnie udane być nie mogły :o p.s. @ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)🖐️ nie pisze...bo w domu jestem...mam wolne:classic_cool: świeta :classic_cool:...kaca nie lecze...:classic_cool:....bo tak naprawde nie ma po czym;) ogólnie jest :classic_cool: Asiulka...głowa do góry....Nowy Rok za pasem...bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->mam nadzieje,ze Nowy Rok bedzie lepszy i mniej problemowy:-)) Wielbicielu-->moze faktycznie troche jestem niehumorzasta:-)),a moze ciut przygnebiona...... Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy,ze kilka czynnikow sie zlozylo na ten moj stan. Chyba cos mocniejszego sie napije ,bo kawa i castko nie pomaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mocniejszego...w niewielkich ilosciach...pomoże...:classic_cool: w wiekszych moze melancholie spotegowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdbfdbddd
Zrobiłam sobie szramę szpilką i ryczałam. Teraz boli mnie brzuch i czuję pustkę. raz po raz spoglądam na szramę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> z uwagi na okres świąteczno-noworoczny wybór jest tak duży, że aż nie wiem od czego mógłbym zacząć, barek pełny :D poza brandy jest chyba wszystko :D;) p.s. mocno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×