Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Wielbicielu...a dla mnie tez bedziesz tak dobry?;) stukneło mi 10000 postów....i nie wiem czy to jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->z tego wszystkiego to nie wiem co wybrac;-)),moze wiec czysta bez dodatkow;-)) P.S juz mi lepiej ,jeszcze tylko .....👄 prosze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...chciałam cos wkleic...ale sie nie udało;0 no i...jak to mowia...milczenie jest złotem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś ---> tak dobry? Znaczy się co? Też Ci polać? Czy przytulić? :D Asiulka ---> 😘 już był przecież, ale skoro taka spragniona jesteś i Ci mało to proszę 😘 😘 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu...jesli to nie kłopot...to polać ..i przytulic...w dowolnej kolejności;) 👄 bawcie sie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> mało i mało, jak chcesz więcej to wpadnij do mnie w końcu ile można zapraszać ;) akurat mam wolny wieczór... co sie tak bedziem przez kable ślinić Złociutka? ;) 😘 😘 lubiś ---> 🤗 \\_/ \\_/ na zdrowie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->o dwa kieliszki poprosilam i juz krzyczysz na mnie :-(( ....a slini to sie dog niemiecki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->wiec powiedzmy ,ze nie krzyczales tylko pretensje miales:P P.S Ty mnie nauczyles;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->plumkac bylam ,bo cos mi tak zimno dzis,myslalam,ze kapiel dobrze mi zrobi..........i zrobila:-)) P.Sdobrze bede juz cicho,tzn,postaram sie;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ! P.S Jesli bys sie ze mna nie zegnal to mialabyl powody przypuszczac ,ze za mna ,a tak......hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×