Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

dzien dobry:)🖐️ druga:classic_cool: a u mnie wiatr oslabl...ale sniegu troche w nocy napadalo... milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja nie mialam nigdy do czynienia z takim szamanem;) ale slyszalam ze nawet rzucic palenie pomagaja mnie sie i bez nich udalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...idz..idz...zaszkodzic nie powinien...ale jak sie pozytywnie nastawisz..to moze pomoze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->ja juz od kilku dni pozytywnie sie nastawiam:D;-)) Jak bylo to Wam jutro opowiem;-)) Ciagle wieje...chyba cos przyniesie ten wiatr:O Sernik juz upieczony ,tylko cos boki mi sie dzis ciutke przypalily:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desmina
pieszczocham moja kotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry:classic_cool:🖐️ w nocy bylo minus 3... wczoraj sie lekko podziebilam...przywiezli mi okrywy i przez trzy gdz z o przykrywalismy kwiaty na zime...ale juz jest oki:)nie ma jak dluuugi sen;-) Asiulka jak tam ten magik?;-) Wielbicielu👄trzymaj sie cieplo:) miłego niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki9
siedzew na kompuetrze pije wode gazowana i zaraz zjem sobie sniadanie kotre zostawila mi mam bo poszla do pracy moze se zagram na panfu albo w call of duty 4 albo pobiore se meble ciuchy i wlosy do sims 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Lubis--->magika chyba trocher wymeczylam ,bo byl caly spocony na twarzy:-)) Dzis kolejna sesja;-) U mnie wietrznie bardzo i deszczowo....na snieg nie mam co liczyc😭 Milej niedzieli Wam zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...a ja myslalam ,że to on bedzie Ciebie meczyl:D;-) zimno na zewnatrz...brrrrrrrrr...ale sloneczko wyglada od czasu do czasu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->ja tylko bylam dotykana,od stop do glowy i to on tracil swoja energie na mnie ,wiec to on sie meczyl nie ja;-)) Najlepsze uczucie jest po wszystkim....wstajesz lekka jak piorko i taka wypoczte....dziwne to troche:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel dziekuje👄 zdecydowanie lepszy:) emocje opadly najlepiej sie po prostu zawsze z tym zyms przespac a rano patrzy sie na to inaczej;) ide pkombinowac ze sniadaniem:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kramer Wasz Pan
F23 +++ F23 +++ F23 +++ F23 +++ F23 +++ F23 +++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co teraz robię???... podnosze ten topic:p gdzie Wy się podziewacie???????????? miłego dnia...jakbyście się juz zdecydowali pojawic;-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×