Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Lubiś 😘 Asiu 😘 mi się wolne skończyło tydzień temu, i znów zapierdziul ;) Spokojnie, mam jej jeszcze trochę, a skoro tak smakuje... heh, chociaż komuś ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 30 min szukam faktury😠 i tak mysle ,ze chyba jedna jej nie znajde:-( Chyba jakas \"amba\"w moim domu zamieszkala;-) czekam na goscia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->faktycznie w papierach to mam balagan ,czesc papierkow w pracy czesc w domu. Pamietam ,ze wkladalam ja do torebki ,wszystkie sprawdzilam i nie ma:O Trudno;-) :P,a masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ masz szczescie Wielbiciel , ze i sie przypomnialo o obcalowani i mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> ależ ja się nie śmieję. Ba! Gdyby to było możliwe, pomógłbym Ci szukać! :D;) Setunia ---> no cóż, od Ciebie ciężko uświadczyć całusa, więc sam muszę :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->a co TY taki chetny do szukania?:P;-)) Fajerwerki za oknem zaczynaja mnie denerwowac😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry spiochy;-) ostatni dzien wolnego Dzis u nas piekny sloneczny dzien . Ulice juz od rana zakorkowane i brak wolnych miejsc do zaparkowania:O ,a to za sprawa odbywajacego sie dzis najwiekszego(podobno) na swiecie karnawalu swietlnego. Wielbicielu--->to co ciekawe dla mnie ,nie koniecznie jest ciekawe dla Ciebie :-)) Milego dnia Wszystkim zycze🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×