Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość cruorem
ładuje telefon, czekam na wiadomość, słucham Black Eyed Peas - where is the love, piszę po ścianie kolejne teksty, wysłuchujję zycia w domu xD myślę nad prezentem czytam gruby zeszyt z zapiskami xD Pasi? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wielbicielu--->aby milo Ci bylo;-)) Uciekam na filma:-)) Spokojnej nocy i kolorowych snow👄 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszyscy ciezko zapracowani w piatek;-)) Udanego weekendu Wam zycze :-)) Ide cos wykombinowac z halibutem....moze da sie zjesc;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekę pierniczki:classic_cool: tak mnie jakos naszlo:D lap w kuchni...mam nadzieje ze maka i miód mu nie zaszkadza:D słodkiego wieczoru:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! dziewczynki! właśnie zaczynam baaardzo długi weekend, mam wolne aż do 10-11 stycznia :D haaa! yeaah! :classic_cool: Jak tam zdrówko? Mam nadzieję, że już lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynka lubiś juz wczoraj rozpoczela dluuuuuugi weekend:classic_cool: Wielbicielu...rozumiem ,ze teraz bedziesz do naszej dyspozycji:classic_cool: na poczatek...przesiej prosze mąkę:) mhmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmmmmmmm... alez mozesz zagniesc ciasto...prosze:) a pozniej je wspolnie rozwalkujemy:classic_cool: no i oczywiscie powykrawamy jkies odpowiednie dlaych swiat kształty:D a pozniej...sie zobaczy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie sypcie tak ta maka....prosze ,bo czcionek nie widze;-)):P Ja dzis nic nie pieklam,czekam swiat:-)) Wolnego tez nie mam tyle co 25 i 26,ale chyba 30 i 31 wolne sobie wezme ;-)) Wiecie co ;jakos w ogole klimatu swiat nie czuje :-(( Wielbicielu--->dziekuje ,zdrowko chyba ciut lepiej ,bo przynajmniej noc przesypiam spokojnie :-) Pozostaje mi tylko zyczyc Wam udanego i niezapomnianego dlugiegooooo weekendu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarka-farka
zaraz idę się wysrać i wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zagniata ciasto] [wykrawa odpowiednie kształty] [patrzy, patrzy, i nic nie widzi] :classic_cool: ;) Asiu ---> czas najwyższy :) a klimatu też nie czuję, jak co rok, więc nie jestem zaskoczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×