Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Setunia ---> nie trudno było się domyślić, skąd u Ciebie ten uśmiech od uszka do uszka :D:p iliso ---> może chwilowo coś innego zaprzątnęło jego uwagę ;) albo ktoś inny :p Asiu ---> dziękuję 😘 Wy też się dobrze bawcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jeszcze w Starym Roku:-)) Setunia--->a kupilam kilka rzeczy:kolczyki,spodnie ,buty,koszule,plaszcz-z tego zakupu jestem najbardziej zadowolona;-),bielizne i troche rzeczy do kuchni:-) Wielbicielu--->do nastepnego roku;-)) Zycze Wam udanego ostatniego dnia starego roku i wszystkiego dobrego w Nowym -bawcie sie dobrze:-) ide jakies ciasto robic🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asi wow rzeczywiscie poszalalas na tych zakupach:) ja jem kanapke z mortadela i musztarda i zaraz musze na jakies zakupy sylwestrwe jechac:P ja dzis w domu siedze to moze sie wpisze tu:) udanej imprezey:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki...Kochani....uczesana jestem...umalowana nawet..:D... tylko ubrac sie i na balety;-) udanego wieczoru...nocy...no i oczywiscie UDANEGO 2009 ROKU :classic_cool: bedzie UDANY...czuje to przez skóre;-) do szybkiego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->ja mam podobne odczucie co do roku 2009,bedzie to udany rok:-)) p.S szampanskiej zabawy ;-) Ide tez sie umalowac i ubrac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SomebodysReading
Wiecie, ja też mam wrażenie, że ten rok będzie niezwykły, oczywiście pozytywnie. Już to czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🖐️ zabawa była super....tance z zywa muzyka..jedzonko nawet nawet;-) towarzystwo:classic_cool: mam zalatwiony dozywotni przydzial choinek ....gajowy wyraznie ulegl mojemu urokowi:D pokaz sztucznych ogni:classic_cool: no i powrot do domciu ok 3 nad ranem Duzym Czerwonym Wozem Strazackim:classic_cool: mhmmmmmmmmmmmmm...mhmmmmmmmmmmmm..... miłego wieczoru i weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->czyli bawilas sie swietnie....i tak ma byc:-)) Ja juz dawno po pracy:-)) Odpoczywam przy likierku;-) ...zaplanowalam juz urlop na maj:D:D Milego wieczorku i udanego weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asu a tak z powodu samotnosc ale mi dzis lepiej i robie to co zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:classic_cool:🖐️ Nadaję z tego pieknego miejsca:classic_cool: http://www.suwalszczyzna.com.pl/miejsca/dane_m/piekna%20gora.php taki weekendowy wyjazd;-) a zasypac...prawie zasypalo....bylo kilka dni snieznych i baaaaaardzo mroznych...ale w koncu mamy zimę...a w zimie ma byc zimno:classic_cool: dwa dni luzu...a od pon zapieprz w pracy...ehhh... udanego wieczoru:) trzymajcie sie cieplutko👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ za chwile focha strzele....gdzie Wy sie podziewacie???????????? koncze prace...i spadam na basen:classic_cool: moze do tej pory raczycie sie wpisac?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek 🖐️ witajcie, Dziewczęta :D 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 2 tyg.... trochę zabalowałem hehe :classic_cool: Jak się macie? Też mi się wydaje, że to będzie wyjątkowo dobry rok :) Setunia nie smuć się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No w koncu,juz myslalam,ze nikt nie napisze:-(( Co sie z Setunia dzieje?....nie daje znaku!!! Wielbicielu--->juz myslalam,ze nie wrocisz[sciskam mocno]👄 Milego i udanego dnia WAm zycze:-)) ...i pisac mi tu ,bo bede plakac😭 ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądziłem, że przez 2 tyg. nastukacie kilkanaście stron, a tu ledwo jedna :o:p Asiu 😘 [ściskam jeszcze mocniej] :D nie mógłbym nie wrócić, choć... pewnie kiedyś ta chwila nadejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba wszystkie bylysmy zajete;-)),ale setunia to juz dlugo nie zaglada:-)) Setunia--->napisz slowko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WWWWWW hahahahhaha dobre:D a nie wiemm :) jezcze aniol mi sie nei objawil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×