Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

mhmmmmmmm.... pewnie to forum nie jest najlepszym miejscem do zwierzen....az tak intymnych...a domysów snuc sama nie chce....ale...Wyciszona...to juz przeszłosc...nie zmienisz jej....ale nie mozesz tez nia ciagle zyc... 🌻🌻🌻 to co teraz...i jutro jest wazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem 👄 🌻 Przyszłam coś napisać bo znudził mnie film :O mam nową fryzurkę :D krótszą i bardziej kolorową :D Jaka tu dyskusja rozgorzała na noc :) Wyciszona 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem to nie jest codzienne, ale dziś mam taki dzień, żalu i autentycznego płaczu więc na pytanie co robicie w tej chwili - odpowiedziałam z głębi serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciszona🖐️przytulam Cie mocno:-)0 Setunia--->czy dietetyczne ,to chyba nie bardzo,bo olej do niego idzie:D,ale pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona👄i dobranoc Beza...poprosimy fote nowej fryzurki;) przez rozmowe o ciescie zgłodniałam...ale nac nie bede jadła:classic_cool: oczy mi sie kleja.... baj...kolorowych snow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka szkl oleju na blache to nei duzo:) a maki? Bezik rano opowiadasz co to za fryz i czy to planowane bylo, czy tak spontanicznie postanowilas sie odmienic:) idem juz spac powoli🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie ktoś podjął męską decyzję i pognał wszystkich spać :P To ja też idę :) Dobrej Nocki :D pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia-->2 szklanki:-) ja spac nie ide.....jeszcze:D P.S tu sami \"normalni \"ludzie sa:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odstawiam tylko w norwegi wódeczka jest droga dlatego stawiam co drygą kolejkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🖐️ A co to wszystkie jeszcze spia?:d Setunia🖐️ Lubis🖐️ Beza🖐️ Hakuna🖐️ Wyciszona🖐️ milego dnia zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien moze i dobry ale jaki zimny:D masakra!!!! chbya zaczne juz okno na noc zamykac:/ szczegolnie, ze mam lozko przy konie;) ide po ta swoja poranna porcje kofeiny:) z.w:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->u mnie tez dzis chlodno,a z ranca to nawet mgla dzis,moze pozniej bedzie lepiej u mnie i u Ciebie:-)) A ja jak narazie bez kawy i herbaty jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po zebranku jestem...i teraz dopiero dopadłam do kompa... 🖐️ miłego dnia:) u mnie leje...brrr...szaro buro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka to wstawiaj wode i rob sobie jakies cieple piciu:) Lubis milego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis tutaj:)👄 ale zimbo:( kurcze dobrze, z enigdzie nie musze sie ruszac ale w chacie zimno mam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam się tak cichutko bo zaraz znów muszę spadać z komputera :( jestem w domu... jeden dzień urlopu i 15 kg pomidorów przerabiam ... wpadłam tylko na chwilę ... może jakaś szansa będzie wieczorem to zajrzę :) u mnie też leje od rana :( zrobiłam obiad i sama go zjadłam bo wszyscy się gdzieś porozłazili :O teraz chwila przerwy ... idę po słoiki do piwnicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik i co z tych pomidorow powstanie?:)przeciery jakies?;) ja pije herbacie z konfiturka i cytrynka jeszcze mi tylko miodku brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodu u mnie dostatek:D bez miodu zyc nie moge:D bez bananow...gorzkiej czekolady...kawy z mlekiem...nalesników...krówek;)....hmmmm....:D zupę pomidorowa tez lubie...tak mi sie jakos skojarzyło po poscie Bezy:D wróciłam ze spaceru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie bartdzo kawe z miodem i mlekiem,:( musze powiedziec tacie zeby kupil gdzies pyszny miodek, bo sam lubi , najbardziej to spirytus z miodem i cytrna :S:) nalesniki tez lubie kurcze moze sobie zaraz zrobie :D ale nie wiem cz maki mi starczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->kawa z miodem i mlekiem?nigdy nie pislam czegos takiego:-)).Dobre? Ja to uwielbiam nalesniki z pieczarkami i zoltym serem....mmmmm Z pracy wrocilam,odpoczywam przy filmie i kompie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti..spirytus z miodem i cytryna...w odpowiednich proporcjach...to...moze byc krupnik...albo miod pitny;) pyszneeeeee mam nawet w domu krupnik....zimo jakos...rozgrzac sie musze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka dla mnie najlepsza:) po prostu zamiast slodzic cukrem , to slodze miodem jak mam , a jak nie mam miodu to pije nieslodzona:) a ja nalesniki to bardziej na slodko preferuje:classic_cool::D a jesli chodzi na \"ostro\" to najbarziej lubie po prostu moje krokiety:classic_cool: kurcze juz sama nie wiem czego mi sie chce ale dzis jem duzo taki dzien mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis moj tata nei wiem czemu ale mowi na to \"oleum\" oczywiscie tak dla zdrowotnosci sie to pije-profilaktyka:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez...Seti ja to bede piła wyłacznie w celach zdrowotnych:classic_cool: Asiulka...jak nalesniki...to tylko na słodko.... zgłodniałam...chyba zrobie sobie budyn....smietankowy...a do tego galaretka z malin.... odejsc wiec musze od kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×