Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

:D zobacze w ogole czy cos sie nada na wyslanie:P filma moge Wam wyslac ponad 2 h ogladania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka:)🖐️ jak to wygonili z pokoju...łobuzy jedne😠 ale tak to juz jest.... ciagle walcze z pokusa...ale chyba w koncu sie poddam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;-) Od 8-ej jestem juz w domu:-)).....od wczoraj jeszcze nie spalam. Setunia--->ciutke sie opalilam,ale nie tak strasznie ,nie mialam czasu:D,ciagle gdzies sie jezdzilo,ale cos tam mnie chwytnelo,bo teraz mi skora zchodzi;-)) Lubis--->no tak to jakos dziala,ze o 12-tej trzeba sie wymeldowac ,a autokar na lotnisko mialam o 23.30 ,a samolot dzis o 2.30 w nocy:O Wielbicielu--->wrzuce na kompa to zobacze co sie da ogladnac;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyslektyk z adhd
Nie bądż taka daj no pooglądać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->no jakos nie moge spac. na zakupach bylam ,bo z glodu bym umarla;-)) a teraz to pranie za praniem robie ,bo upaly u mnie:-)) A co u Ciebie?wszystko gra?:-)) p.s jakos widze ,ze nic nie teskniles za mna:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka:)[czesc[ tesknilismy wszyscy;-)...naprawde:) u mnie tez burza nadciaga...z poludniowego wschodu...a wiatr suchy,goracy i silny duje z płn wschodu... oj bedzie sie dzialo..... dopiero 17nasta...a ja wykonczona..... udanej koncowki dnia swiatecznego zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle
co dostane na dzien dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z checia oddam kilka:D wczoraj zapakowalam w folie konia na biegunach i krowe...tez na biegunach i kazalam to na strych wyniesc:D uzywane beda dopiero...moze za dwa lata? ide...schowam pelargonie...cos mi sie ta chmura nie podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupi.
teraz sram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->bedzie prezent?;-)) Wstalam,ale ciagle nie wyspana. ...i jak tu do pracy isc:O po 2 tyg.leniuchowania:-)) Wielbicielu---->mialam aka cicha nadzieje;-)) Lubis--->fotek ciagle nie mamy-teraz to juz sie nie wymigasz:D p.s a jak corcia -wszystko dobrze? milego dnia zycze i slonecznego ,u mnie gorac bedzie :-)) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przezyłam wizyte poloznej i lekarza rodzinnego🖐️ sprawdzali jak sie mamy...a mamy sie calkiem niezele:) parno....burzowo..... milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BimbałekII
Cymbałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belfasto-rewq
dwa w jednym oba Cymbały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy wrocilam. zle sie tak wraca po urlopie do obowiazkow;-)) u nas ciagle upaly,ze spac w nocy nie mozna....ale lepsze to niz deszcze i wiatry:-)) Lubis--->to dobrze masz.lekarz do domu przychodzi. Juz lepiej u Ciebie z organizacja?;-)) ide pakowac prezenty:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwe maupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka i szystko zepsulas:P no npialas ze idziesz pakowac prezen to ja podziekowalm ze niby ju dostalam ten prezent co pakowalas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×