Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

pytong z jednym mi sie kojarzy:D:p mialam zamowic pokrowiec na fotel,ale nie moge sie zdecydowac... moze jutro podejme decyzje...echhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po obiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiedzie:-)) Lubis--->to dobrze ,ze sobie poradzili,bedziesz mogla czesciej znikac na 2 godz. ,a i dla Ciebie wiecej luzu-powinnas sie cieszyc :-)) p.s juz po urlopie:-(( Wielbicielu---->wrecz przeciwnie:P,a usmiechac to zawsze no moze prawie zawsze sie usmiecham,a jak patrzy na Ciebie 40-60 osob to przecie nie bede plakac:-)) Ciasto ide robic z truskawakami i moze jeszcze z czyms.....sie okaze;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzis to ja pozno wstalam;) no wlansie jeszcze nie juz nie moge a to patrze na szczescie teraz to takie \"lanie wody\" sie zostalo:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ....ale sie uczepiliscie tego zwierzatka:D:P Wielbicielu---->troszeczke sie balam,ale jak widac nic mi nie zrobil;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴🖐️ to juz teraz wiem dlaczego ost tak leje...to Seti wode leje;-) kiedy bronisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Lubis dobre:D no teraz leje wode bo zostala mi sie czesc empiryczna, wiec tu juz moje wywody:P boronie za miesiac i 2 dni:) jak sie oczywiscie wyrobie do niedzieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz kciuki trzymam:):classic_cool: wyrobisz się wyrobisz:classic_cool: lukam sobie jednym okiem na tvn 24... tez kiedys mialam buty relaxy:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w relaxaxh czlowiek byl bardziej zrelaxowany?:D ide se na swoj serial , ktorynieawno odkrylam:classic_cool: a Wy dobijajcie do 10tys:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->jasne ,ze sie obronisz..taka zdolna dziewczyna:-)) Bedziemy trzymac kciuki:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dzieki , ze tak we mnie wierzysz:) ja w sumie tez jestem pozytywni nastawiona:D idzicie na wybory?? oki spadam na seriala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis 10tys Twoje🌻 serial nosi tytul \"życie przede wszystkim\" ale dziś byl slaby ocnek, bo sie nie wzruszylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leje i ja lac zaczynam:D na tvn7:) musze sprawdzic czy w dziale serialowym jest top o tym serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×