Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

ja juz po obiedzie pomidorowa mialam:) Asiu a czemu to zmieniasz lokum?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młode ziemniaczki z koperkiem i kefirek...to miałam na obiad.... ale to juz przeszlosc:D chyba mam uczulenie na talk....mozliwe???? Asiulka...nowe mieszkanie...nowe zycie...powodzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pies jak szczenięciem był tez jadł banany;-)🖐️ chyba mam uczulunie na talk...mała na szczescie nie wykazuje,ale ja jak najbardziej...echhh...jak nie urok to...wiadomo co;-) zimnica straszna...tylko 11 st i do tego nieprzyjemny wiatr....brrrr.... poprasuję....taki mam zamiar przynajmniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn co? no i co z tego ,ze poprasowalam...za chwile znowu cos do uprasowania bedzie...o praniu nie mowiąc... jak tak czasami patrze na zelazko to mam ochote aby swiat skladal sie z jednorazowek....echhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywam. jeszcze jeden dzien pracy:O Zadnych planow na weekend-moze rower:-)) U mnie tez sie ochlodzilo i wieje zimny wiatr ...brrrr Udanego wieczorku zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ plany na weekend...hmmmmm....upieke kruche babeczki...bedą z truskawkami...i bitą smietana;-) Asiulka...i jak tam nowa przestrzen zyciowa....znalazłas cos odpowiedniego? buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis brzmi apetytycznie ja na razie nie mam czasu na kulinarne wariacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie widzę czym się zajmujesz:D:p może powinnaś nie zwracac na nich uwagi...to sie uspokoją...albo wzajemnie pozabijaja:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro shit, to nei bede nawet zagladala:classic_cool: :P:P Lubis masz racje musze ich ignorowac wszyscy ignorujmy :D powinnam to przeciez wiedziec, ze ignor jest nnajlepszym rozwiazaniem:o :D teraz juz spadam🖐️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak...w tym przypadku warto to sprawdzic i potwierdzic;-) też sie oddalam... kierunek kuchnia...ciasto samo sie nie zagniecie.... do potem🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:classic_cool:🖐️ pada...cała noc lało.... mysle coby tu na siebie wlozyc...aby godnie głos wyborach oddac:D jedna rzecz juz mam...parasol;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti...czego nie dostałas??? ja dostałam w kość...od wlasnej krwi i kosci😭 padam na twarz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lUBIS UPS NIEDOKLADNIE PRZECZYTALAM:d myslalam ze w punkcie wyborczym dostalas parasol:D unijny:P a co moja Imienniczka taka niegrzeczna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo...to gdzieś rozdawali parasole?:D nie u mnie niestety..... Seti...powiem tak...po dwoch dniach dobroci dla zwierzat nastepuje dzien \"znecania\" sie nad rodzicami;-) slimaki znowu sie pokazaly...chyba musze wyjsc z domu i je pozbierac...brrr...a zimno i mokro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis chyba nigdzie nie dawal parasoli:D u mnei tez czesto sie slimawki szwedadaja a raczej slimacza:P musze napisac wstep podsumowanie i zkonczenie, a tak mi sie nie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Zimno dzis u mnie i wietrznie..brrrr:O,ale zapowiadaja upaly:-)) Lubis--->podobno slimaki mozna wylapac szybko na piwo....ale nie sprawdzalam:D @;-)) Setunia---->dasz sobie rade,bystra dziewczyna jestes:-)) Milego i udanego poniedzialku zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to na piwo??:D mnie szkoda piwa na slimaki:classic_cool: ja tez @ mam?:D;) Asiu w pl tez podobno maja byc upaly niebawem u mnie juz od wczoraj cieplej to milego dnia🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->podobno wlewa sie ciut piwa do jakiegos wysokiego naczynia i stawiasz na grzadkach i podobno leza strasznie do tego piwa i juz nie wychodza:D @-bedzie i u Ciebie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×