Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

w temacie :palenie w kibelku pewien moj znajomy sobie siedzial na tronie...robil kupke i palił:p no i nadszedl mom kiedy trzeba wytrzec pupcie i zgasic papierosa...no to mu sie sie ten paieros zgasił na pupci własnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis🖐️ o boziu, to juz taka duza?! ale ten czas leci! no fajnie cieplutko dzis:classic_cool: byle do soboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas leci...dzieci rosną:p byle do 16:D lubię ciepełko ale jest o te 10 st za dużo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morele wcinam🖐️ w tym roku jak je widzę to nie mogę się powstrzymać:D ślinię się normalnie co jest nienormalne:p net w pracy mam tylko bywa ze na kafe zajrzec nie mogę...ciągle coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia👄🖐️ po 14 próbie się w końcu zalogowałam:D będę musiała sobie hasło gdzieś zapisać:o .... pilnuję grzybów na suszarce...normalnie już ich mam po kokardę ...osobisty koszami znosi a ja muszę to obrabiać...masakra co tam u Was?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis👄;-) Ja to tesknie za grzybami.ostatnio od znajomych kanie dostalam...ale byla pyszna.od 6-7lat takich dzikich;-)grzybow nie jadlam.:-( Ukladam klocki z corcia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia👄🖐️ Dzikich grzybów dostatek:D Ja natomiast nie pamietam kiedy jadłam takie udomowione;-) pieczarki albo coś:D 3 szuflady w zamrazarce mam :D Słoików nie liczę ,a suszu tyle że chyba podrzucę 'góralce' niech to wysle do wawki do jakiegos sklepu eko i sprzeda z cenami jak za zboże:D Jak jesień na wyspach? Tonę w lisciac:o kawa > i czekam na informatyka bo mi się gdzieś zagubił podgląd na magazyn wrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis🖐️ Jak ja Ci zazdroszcze tej zamrazarki :-D i sloikow. A rydze u Ciebie rosna? Tu podobno gdzies rosna,bo slyszalam w pl.sklepie jak mowili,ze zbieraja...musze sledztwo przeprowadzic;-) Jesien jak na razie mamy ladna.Wczoraj na krotki rekaw mozna bylo chodzic,dzis caly ranek padalo mocno ,a teraz znow slonce ,licze,ze w tym roku bedzie ladna jesien. Lubis Twoja corcia tez przechodzila bunt 2-latka?,bo ja z moja chyba oszaleje😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo👄🖐️ Asia ...słoik czy susz mogę podesłać:D Coś tam stryjowi jakis czas temu wysyłaliśmy i doszło w całości;-) Moje dziecko jest w ciągłym buncie...nie wiem po kim...pewnie po tatusiu swoim:D bo raczej nie po mnie:classic_cool: Ale jak miala 2 lata to i owszem...pamiętam że ciągle była na nie:) I nie mozna z nią było nigdzie wyjść...jak jej się coś u kogoś spodobało to masakra:o Raz nawet od znajomych musielismy wrócić z pufą:D bo się dziecku tak spodobała ze musowo musiała ja do domu zabrać:p Oczywiscie po paru dniach do nich wróciła,gdy dziecko stracilo zaintersowanie:p A teraz do przedszkola 'musi' jezdzic gimbusem.Inaczej się nie da zaprowadzic.Wiec osobisty odwozi ja rano na przystanek,Kaska wsiada przeszczesliwa a maz autem za gimbem zasuwa:D Na szczęście praca po drodze;-) Asia...ale to chyba druga córcia? Bo tą która pamietam to juz pare lat temu była sporą panienką?;-) Zamówiłam mydelka czekoladowe...kurier mi do pracy przywiozl...tak tu napachnilam ze az sie tym zapachem najadlam:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rydze są:classic_cool: Odpisuję na raty bo chyba jednak odurzyłam się tym zapachem...co to będzie jak się tym namydle:D:classic_cool: Muszę na @ odpisac po litewsku wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''- Skąd przybywacie posłowie? - Z Bociek. " 🖐️)))))))) tak mi się nasuneło:p Adaś wczesnie chodzisz lulu:p kawa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis🖐️ Z suszonymi grzybami tragedii nie ma,bo na jesien zapas przychodzi z pl;-),ale brakuje takich prosto z lasu... Usmialam sie z Twojej corci i tego gimbusa:-D Moja to mi odstawia cyrki...ostatnio bylysmy umowione z kolezanka ,ze po nas przyjedzie(bo lalo strasznie)i pojedziemy na takie spotkanie z dzieciakami i mamami;-) i co do auta nie wsiadla.nie i koniec,deszcz pada,a ona ,ze chodzic chce....nic ja nie przekonalo. Dobrze Lubis pamietasz,to moja druga corka,pierwsza ma 11lat:-D Na stare lata mi sie zachcialo ;-):-D Buleczki z pomidorami pieke i kawe pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka Cindy
W tej chwili to myślę, żeby położyć się spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🖐️ Mi też na stare lata się zachciało...zobaczymy co z tego wyniknie;-) Z tym gimbusem to trochę upierdliwe jest bo on ma określeną pore odjazdu z przystanku i wychodzi na to ze alno mała bedzie w przedszkolu wczesniej albo osobisty w pracy pózniej:D No i osobisty nie ufa kierowcy gimba:p Co za wq reklama ,jak przyjdzie co do czego nie lupie tego mleka:p Mgła ze hali z okna nie widze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lubis--->to powodzenia zycze i owocnej pracy;-) Czekam na dobre wiesci.:-) Twoj M ma wyrozumialego szefa,ze tak toleruje spoznienia;-) Kaska jak widac polubila miejska komunikacje:-D My wrocilysmy ze spaceru.Mala poszla spac,a ja zabieram sie za robienie pizzy. Tak mnie dzis naszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda z magnezem:classic_cool:🖐️ Asia...no na szczęście w tym wszystkim nie musi być 'od do',coś tam może sobie poprzesuwać w godzinach pracy;-) a to jest komunikacja wiejsko-puszczańska:D na po pracy mam denta:o no jakoś nie jestem w nastroju na 'otwieranie się' przed kims w sumie obcym:p i do tego pada od rana wrrr.... pizze na sob planuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×