Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość piotrbhgyggcgvgvb
Kombinuje,jak wymusic podwyzke od szefa ,ojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowę urywa...co za wietrzysko:classic_cool:🖐️ lubię w takim spacerować...przynajmniej mi głupoty z głowy wywiewa:classic_cool: ale to po pracy:D leń,kawa i takie tam... Asia...tam u ciebie to dopiero szalenizna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lubis---->a no szalal,szalal.polot mi urwalo w pol,kwiatki polamane,doniczki rozbite.o 3 w nocy biegalam po ogrodzie i wiszace donice sciagalam,ale naszczescie to nic wielkiego w porownaniu z tym co dzialo sie w innych czesciach wyspy. Wrocilam od fryziera;-) Buntowniczka spi,starsza szykuje sie na "straszenie":D Jem kokosanki i zabieram sie za pieczenie buleczek.....chyba piekarnie z cukiernia otworze;-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🖐️ Do mnie najgorsze nie doszło ale za to przyniosło cieplutkie południowe powietrze:classic_cool: I liście pozrzucało...no prawie pozrzucało:D Przed week zdzwoniła do mnie kobieta z jednego z miesieczników...wygrałam perfumy diora:classic_cool:...także jak tylko przesyłka dojdzie zamierzam leżeć i pachnieć:D:p Do nas nie doszedł ten 'halołinowy' zwyczaj;-) Ale dyńki małej powycinałam i wieczorami straszą okolice;-) herbata malinowa i sernik teściowej wcinam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka klików i 2 stówki na książki poszły...uciekam więc:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie usiadłam i piję drinka :-) Zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ze spaceru wrocilam.dzis u nas przyjemnie slonce swieci. Latorosl spi;-) Kawe pije,jem ciastko czekoladowe i czytam ksiazke....moze jeszcze czegos sie naucze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasia94
Siedzę oglądam tv i patrzę jak bawi się mój synek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd jesteś Asiu?? Że pogodnie u ciebie i można było pospacerować?? Bo Na Górnym Śląsku pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nawet słońce było:D Teraz to już nie wiem czy zachmurzenie takie 'normalne' czy to już wieczór:p Cały dzień się użerałam z takim jednym,w domu sprawdzę czy nie osiwiałam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam esa od osobistego:o kazal sprawdzic bagaznik...rano zapokowal mi kola zimowe i na 16.15 jestem umowiona bez czekania na wymiane...wrrr jak wróce do domu to mu ogon z tyłka wyrwe normalnie...w takim jestem nastroju:classic_cool: Asia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja siedze w pracy i sie nudze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba sobie znaleść jakieś zajęcie i się nie będzie nudzić. Lub zagrać na kupie jak praca przy nim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martixd21
no co ty nie powiesz??:p a co moge robic w kiosku z gazetami??:p gazet to nie chce mi sie czytac...wszedzie to samo... czekam za klientami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba masz w kiosku Laptopa z netem skoro się wypowiadasz?? Chyba że net masz z telefonu??!! To może jakieś krzyżówki rozwiązuj??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martixd21
net w telefonie:p w kiosku mam komputer i nawet neta tu nie ma. kolporter sie wycfanil;p krzyzowki rozwiazuje od kiedy zaczelam pracowac... i juz nie mam ochoty:/ dlatego weszlam na forum, ale ty chyba masz jakies ALE,ze napisalam. siedze to wchodze na forum. czasem na papieroska wyjde:) dopiero pod koniec pracy bede robic zwrot gazet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd jesteś?? To może wpadnę na kawę i przyniosę jakieś ciasto. Pogadamy sobie i czas ci szybciej zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
libis--> ale masz rozpuszczonego bachora :O...zeby ja samochodem odwozić na gimbusa i potem za nich jechac,jakby gówniara nie mogła tym autem jechac :O:O...ulegacie tym swoim bachorom a potem sobie z nimi poradzic nie mozecie :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martixd21
uhuhu to najpierw upiec ciasto:p tylko nie zakalca:D ja Wielkopolska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gościa z 07.11.13 będziesz miał własne dziecko to wychowasz jak zechcesz:classic_cool: w każdym razie powodzenia bladym świtem jesienią lub zimą:p przystanek gimba mam 300 m od domu w kierunku na przedszkole i pracę małża:p więc nie widzę problemu:p:classic_cool: uciekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam odpowiedzi na parę nurtujących mnie pytań....Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się rozebrać i położyć, a chce mi się spać, czytam tu, gram i czytam książkę i mam lenia żeby się rozebrać, ktoś tak jeszcze ma? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedze na kompie a powinnam isc do sklepu nie chce mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupe cisne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko doope umyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta8321
Szukam noży kuchennych na krainie obrusów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×