Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdse

kreci mnie ballbusting

Polecane posty

Gość a ciekawi mnie
czy ktoś z facetów tu piszących próbował cock crush tzn kobieta depcze nam po penisie boso lub w butach na koturnie lub szpilce a penis jest oparty na czymś twardym np blacie stołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbv.1
Próbowałem cock crushingu, lubię to! Zwłaszcza z gołą stópką, lub w szpileczkach :) Uwielbiam też inne metody ballbustingu. Ciężko jest opisać jakie to niesamowite uczucie i emocje wzbudza, ale ten kto próbował i to lubi wie o czym mówię! Kobiety też lubią czuć, że mają faceta w garści i mogą zrobić to chcą jak tylko silniej ścisną jajka. Jeżeli jakaś kobieta z Krakowa chciałaby spróbować to proszę o kontakt: mnbv.1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalisa
A ja dopiero niedawno dowiedziałam się że taka zabawa ma swoją nazwę i ma większe grono swoich wielbicieli wśród Panów! :) Choć takie zabawy nie są mi obce hihi. Jestem mężatką i od ok. 2lat zabawiam się tak z moim mężczyzną. Teraz wiem że jemu się to podobało najpewniej już wcześniej ale powoli mnie z tym oswajał. Obecnie dość często jest to wstęp do naszych igraszek łóżkowych i wcale się z tym nie kryje, a mnie to się też trochę podoba. Oczywiście bawimy się delikatnie i on wie że nie zrobię mu krzywdy. Myślę że bardziej od bólu kręci go fakt, że mam nad nim kontrolę, a on czuje się słabiutki i bezsilny :) Uderzam go zawsze lekko między nogi, a reakcja męża jest taka jakby dostał z całej siły. Łapie się wtedy za krocze i jęczy jak go bardzo boli, jak mogłam mu to zrobić, że uderzyłam go w taki czuły punkt itp. Zawsze wtedy chichram się z niego. Po czym on udaje agresywnego i rzuca się na mnie, żeby mi niby przylać, grozi mi że mnie uderzy. Oczywiście zawsze przy tym eksponuje narządy i nie zakrywa się. Więc ja robię mu powtórkę! I tak się trochę szarpiemy, na niby bijemy. Zaznaczam, że on zawsze jeszcze wtedy jest ubrany i w spodniach. Dochodzi do tego, że łapie mnie za ręce i nie mogąc go uderzyć dłonią bronie się kopiąc go z kolana. On oczywiście wtedy zawsze niby z niewiedzy co się stanie stoi w rozkroku hi ułatwiając mi dostęp. Po takim uderzeniu znów pada na ziemię i jęcząc szczegółowo opisuje swój ból, gdzie dokładnie dostał, co go boli i że jak mogę tak postępować z facetem! Oczywiście nie cytuję tu dość dosadnego i wulgarnego języka jakim to mi opisuje.... Przyznam szczerze, że raz na jakiś czas lubię takie zabawy i w ogóle nie mam nic przeciw nim. A z biegiem czasu coraz bardziej mi się one spodobały ;) Pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też nie znałam nazwy, a
robimy to od dawna. Wyszło jakoś samo z siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romcio5
Chętnie odam swoje jaja w ręce jakiejś kobiety która pokaże kto tu żądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romcio5
Chętnie odam swoje jaja w ręce jakiejś kobiety która pokaże kto tu żądzi. Kraków i okolica romcio5@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie bardzo kreci
Odnawiam bardzo interesujacy temat i zreszta taki ktory wielu facetow lubi.Ja nieraz z braku partnerki ktora by ze mna to robila-wlazcam sobie filmik z BB i robie sobie sam to co facetka robi facetowi.Niesamowite przezycie mimo ze z facetka jest o wiele lepiej....Lubie szczegolnie kopy z dwoch stron-ja w rozkroku,lapanie i sciskanie jader....mniammmmmm..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do mojego chomika gentleman24 zamieściłem w nim dużo filmów o tematyce ballbustingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdzie się chętna na takie zabawy ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro007
Hej Szukam jakiejś kobiety do tematu chciałbym spróbować Kraków i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master666
Ja uważam że nie tylko kobiety mogą bić i kopać facetów, ja jestem osobą dominującą jestem facetem i lubię Ballbusting w moim wykonaniu wystarczy jeden kop w jaja. Osoby chętne na przygodę niech piszą na maila hardbdsm666@gmail.com Ty niewolnik2323 w ballbusting nie jest ważne czy wykonuję kobieta czy mężczyzna, tylko że ja mam spore 4 letnie doświadczenie ja jestem z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość54354
Szukasz Sexy Kochanki? Najlepsza Społeczność Sex Randkowa http://myseks18.pl zarejestruj się już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardbdsm666@gmail.com

JA JESTEM DOMINUJĄCYM CHŁOPAKIEM MAM 33 LATA. SAM SIĘ GODZISZ NA TO ŻEBY CIEBIE MOCNO KOPAĆ PO JAJKACH ZA 200,00 ZŁ ZA GODZINĘ NIGDZIE NIE ZNAJDZIESZ ŻADNEJ OSOBY ŻEBY CIĘ SKOPAŁA PO JAJACH

PONIŻEJ OPIS MOICH ULUBIONYCH PRAKTYK:

BICIE, KOPANIE, POLICZKOWANIE, (WYBIJANIE ZĘBÓW NA ŻYCZENIE KLIENTA), ZGNIATANIE JĄDER: DŁONIĄ,  OBCĘGAMI BĄDŹ OBCASEM GLANA

OBUWIE KTÓRE POSIADAM TO:

- PLATFORMY NA SZPILI - NADAJĄ SIE DO KOPANIA Z CZUBKA I ZE SZPILI

- GLANY - (GLANAMI MOGĘ CI WYMASOWAĆ TAK MOCNO JAJKA, A POTEM CI JE ROZDEPTAĆ)

CHĘTNE OSOBY PROSZONE O KONTAKT ZE MNĄ NA E-MAIL: hardbdsm666@gmail.com

CENNIK:

1H: 200,00

1,5H: 450,00

2H: 500,00

NOC: 1,000,00

MOŻEMY SIĘ DOGADAĆ NA WEEKEND ZA SKROMNĄ OPŁATĄ 2,500,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeczek

A mnie z CBT bardziej kręci C niż B.

Kiedyś miałem sesję z dwoma Paniami, które trochę popastwiły się mad moim grubasem. Zaczęło się od CFNM i krótkiego wywiadu a potem tresura i konkretne zabawy. Wiem,że to było w wersji lightowej, ale i tak było super. Na koniec bolesny milking! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziles

Mnie tez kreci kopanie w jadra.Jezeli jakas Pani chcialaby sprobowac,zupelnie bez zobowiazan ,to zapraszam na strapiony3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziles
Dnia 11.04.2007 o 19:55, Gość Ou takk napisał:

Jedna porządna sesja z prawdziwą sadystką i ci sie odechce 😛 Będziesz wołal wszystkich świetych..

Tak, a kim jestes? Ja bardzo lubie BB,wiec jak jestes fajna,seksowna laska,to dawaj ishows@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziles
Dnia 3.05.2019 o 15:52, Gość dziles napisał:

Mnie tez kreci kopanie w jadra.Jezeli jakas Pani chcialaby sprobowac,zupelnie bez zobowiazan ,to zapraszam na strapiony3@o2.pl

mam nowy mail ishows@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOSS
Dnia 8.12.2018 o 01:47, Gość hardbdsm666@gmail.com napisał:

JA JESTEM DOMINUJĄCYM CHŁOPAKIEM MAM 33 LATA. SAM SIĘ GODZISZ NA TO ŻEBY CIEBIE MOCNO KOPAĆ PO JAJKACH ZA 200,00 ZŁ ZA GODZINĘ NIGDZIE NIE ZNAJDZIESZ ŻADNEJ OSOBY ŻEBY CIĘ SKOPAŁA PO JAJACH

PONIŻEJ OPIS MOICH ULUBIONYCH PRAKTYK:

BICIE, KOPANIE, POLICZKOWANIE, (WYBIJANIE ZĘBÓW NA ŻYCZENIE KLIENTA), ZGNIATANIE JĄDER: DŁONIĄ,  OBCĘGAMI BĄDŹ OBCASEM GLANA

OBUWIE KTÓRE POSIADAM TO:

- PLATFORMY NA SZPILI - NADAJĄ SIE DO KOPANIA Z CZUBKA I ZE SZPILI

- GLANY - (GLANAMI MOGĘ CI WYMASOWAĆ TAK MOCNO JAJKA, A POTEM CI JE ROZDEPTAĆ)

CHĘTNE OSOBY PROSZONE O KONTAKT ZE MNĄ NA E-MAIL: hardbdsm666@gmail.com

CENNIK:

1H: 200,00

1,5H: 450,00

2H: 500,00

NOC: 1,000,00

MOŻEMY SIĘ DOGADAĆ NA WEEKEND ZA SKROMNĄ OPŁATĄ 2,500,00

A ja ci powiem-wy...aj,...o !!! WON !!! To co ty, sobie o czyms wyobrazasz,to nikogo nie obchodzi !!!  I zabierz ze soba ten swoj cennik i nie zapomnij go sobie zapakowac w odbyt !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benek1991

Szukam chętnej Pani na ballbusting, proszę pisać na maila benko1991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×