Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patelnia

patelnia teflonowa

Polecane posty

Gość patelnia

powiedzcie jakiej firmy patelnię teflonową warto kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od kilku lat kupuję Tefal Może i kosztuje trochę ale jest dobra i starcza na długi czas ostatnio na 2 lata a dużo jej używałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko na 2 lata
????????????? to krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc
2 lata to wcale nie tak krótko, moje patelnie teflonowe wytrzymują ok. roku :p teraz sobie kupiłam patelnię ze stali nierdzewnej i mam nadzieję że starczy na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wcale nie tak krótko zważywszy na to że jak napisałam dosyć często coś smażę czy podsmażam średnio wyjdzie nawet 1 raz dziennie a nierdzewne mam już chyba z 7 lat i jeszcze nic im nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Tefal to shit - w ogóle patelnie z teflonem to jakiś wymysł astronautyki - tylko nierdzewne gary ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patelnia teflonowa
to gdzie mozna kupic jeszcze taką normalną żeliwną patelnię i jakiej firmy, bo nie mam ochoty tyle wydawac na tefala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buciorkaaaaaaaaaa
ja mam patelnie ze stali nierzdewnej i jest do dupy, nawet plackow ziemnaczanych nie mozna usmazyc bo sie przyklejają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorąc pod
że smażenie placków nie jest wielką sztuką, postaraj się bardziej. Bo w myśl porzekadła "złej baletnicy..." Patelnie ze stali nierdzewnej możesz zakupić niemal wszędzie. I nawet te z niższej półki w pełni potrafią zastąpić cud techniki jakim jest teflon. Buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam patelnie
tytanowa i taki sam rondel !!! bomba absolutna !!!!ciężkie cholerstwo ale extra nie przypala ,w rondlu gotuję ryz na sypko w proporcji 1:1 i jest sypki !!!a potem ciepło trzyma b.długo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patelnia teflonowa
A co myslicie o tych lekkich tanich patelniach niby z tefalu, pewnie są do niczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×