Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuziawietrzniak

Przez dwa dni schudłam 2 Kg

Polecane posty

od wtorku nic nie jesm i schudłam juz 2kg, warto chyba poswiecic sie te kilka dni i zgubic troche tu i tam, jesli powodem taknki tluszczowej nie jest obzarstwo... bo jesli ktos ma problem, ze za duzo je, to moze liczyc na efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
gratuluje ale to co stracilas to woda nie tluszcz. zaczniesz jesc i to wroci. jesli chcialabys zgubic tkanke tluszczowa na glodowce musisz nie jesz ok 7-10 dni - wtedy zaczyna sie proces spalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalkaa
obawiam sie, że przez dwa dni to poprostu zgubiłaś wodę i ewentualnie zawartość jelit.... nie możliwe, żeby w ciągu dwóch dni stracić 2 kg tłuszczu - nawet tyle przytyc sie nie da w ciągu dwóch dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
to powodzenia! ja popieram glodowki, ale z glowa - pij duzo wody :) i herbatek - zielona i czerwona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam sie, ze mam zamiar poswiecic sie i wszelka cene wytrzymac tak dlugo az nie schudne ok 20kg... wiem, duzo pracy i czasu...ale godzine dziennie jezdze na roqwerku stacjonarnym, leje sie ze mnae pot, padam,a le wiem,z e msuze i jade.... dam rade? przyznam sie, dzis juz zaczynam dzien bez jedzenia i wcale nie jestem gloda...pije od czasu do czasu gorzka zieolona lub czerwona herbate troche wody i pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiejaca to i tamto
zauważyłam ,ze czesto piszecie,ze ktos w trakcie głodowki utracił wode a nie tłuszcz a co powiecie jak ktos w czasie głodowki wypija prawie 3 litry wody mineralnej na dzien czy tez traci tylko wode a nie tłuszcz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiejaca to i tamto
i ile mozna schodnac jak bedzie przez tydz.głodowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikifikirikiki
zuzio to tylko woda tez tak mialam :) ja nie jadłam prze dwa tygodnie nic oprocz codziennie pół grapefriuta i schudłam 3 kg :(:(:( porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tez tracimy troche tłuszczu, ale to normane,z e najpierw zamiast chudnac sie starci wode... dlatego ma sie cwiczyc ponad 20 minut bo dopiero po tym czasi traci sie tak naparwde kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiejaca to i tamto
No ale jak mozemy tracic wode jak dostarczamy wody organizmowi i nie wydalamy moczu za czesto.Mysle,ze wtedy traci sie tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka Skakanka
potem zostaniesz świętej pamięci. głodówka to radykalny sposób, dlatego powinien kontrolować ją lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość power
a ja potrafię schudnąć do 3 kg dziennie, ale nie polecam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiejaca to i tamto
power a jaki to sposob na schudniecie 3 kg dziennie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość power
jestem znerwicowana i mam bardzo niski próg bólowy :p wystarczy atak bólu głowy, czy comiesięczna przypadłość :p a jestem wyłączona z życia na cały dzień i tak wycieńczona bólem, że spada mi zawsze 2-3 kg nerwowość odchudza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiejaca to i tamto
aha..no tak..mam kolezanke,ktora tez chudnie i to bardzo szybko jak ma jakeis problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiejaca to i tamto
Ja tez chciałabym zastosowac na sobie głodowke ,ale nie wiem czy wytrwam dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiejaca to i tamto
:-) w moim domu to wszyskim by nam sie przydała głodowka,sadła bysmy sie pozbyli i kasy zaoszczedzili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudłas dwa kilo? a zwaz sie za jutro czy za 2dni zobaczysz ze to tylko ubyło wody w organiźmie ! nie ubyło cie z tłuszczu ale woda wyparowała a wypij 2 l wody to cie przybedzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×