Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pauliśka22

Skazany na śmierć sezon1

Polecane posty

Gość prison break
w 18 odc bodajże michael pocałuje lekareczkę... fajna scena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az sie wierzyc nie chce
a wczoraj ktory byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka29__--
Kuraiko a na której stronce mozna obejrzec 1 i2 serie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie małe pytanie: w jednym z ostatnich odcinków I serii miał miejsce dialog, gdzie Manche nazwał Linca \"sink\" (Linc? Linc the Sink? Yes ). Sink to zlew. Zastanawiam się dlaczego :Linc ma taką ksywkę? Później też się ona pojawia. Ten zlew mi coś nie pasuje. (no chyba ze chodzi o rym)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a \"sink\" to nie jest też \"tonąć\"? jak ma ktoś napisy do 17 odcinka pierwszej serii to niech zapoda na maila!! mogą być też po angielsku... PLIIIIIIIIIIIIIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. faktycznie. Wtedy tonąć miało być sens. Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie
nazwal go sink tylko Link od jego imienia Linkoln:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe czyżby... no nie żartuj! (tylko czytaj dokładnie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
te które nie oglądały I serii - przygotujcie się na niedzielę na hasło \"PI AJ!!!!!!!!!\" :D (transkrypcja polska :P) chcieliśmy obejrzeć następny odcinek wcześniej z napisami i napisy goniły do przodu, próbowałam to zsynchronizować, ale się nie dało :( za to tą scenę chyba z 7 razy obejrzeliśmy z moim facetem, dlatego mamy hyzia na punkcie tego hasła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eugenia genia
zaraz bedzie Majkel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzik luzik
niooooooooooooooooooo jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ej to on w końcu udawał tylko czubka, czy rzeczywiście na początku był taki zgaszony... już sama nie wiem... najprościej to wytłumaczyć, że udawał czubka, żeby dostać się do psychiatryka, ale z drugiej strony nawet powieka by mu nie drgnęła? i za często powtarzał to o krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy jest powtorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nikt mi nie chce
pomoc :( gdzie moge wczorajszy odc obejrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki Kuraiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest to bardzo mozliwe
dobrzy ludzie opowiedzcie mi co bylo w ost odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILKA1111111111
ej pytanie mam do was kochani!!! Kiedy Scotfield pocałuje Sarę i jak to z nimi będzie keidy będą parą??! Oczywiście to pytanie do tych, którzy już oglądali 1 serię. A jeszzce prosze o streszcenie odcinka 17. Z góry baaardzo dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILKA1111111111
o doobra już widzę nie przeczytałam, ale ten 18 sorry nie 17 oscinek to byście mi mogli streścić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ten ostatni? Sara powiedziała naczelnikowi o strzępku munduru strażnika w ranie Michaela. Naczelnik wezwał Mich. żeby powiedział który strażnik go poturbował, M. nie powiedział nic, za co trafił do izolatki (tam gdzie Link). w izolatce próbował sobie przypomnieć plany z utraconej skóry, w końcu zaczął walić pięścią w ścianę jakby ześwirował i mazał krechy po ścianie (to nie było pokazane). po jakimś czasie Link i Sucre (o nim zaraz) go nie słyszeli, zawołali strażnika. okazało się że Michael ześwirował (nie nawiązywał kontaktu z otoczeniem), więc odprowadzili go do psychiatryka. wtedy świadomość mu wróciła :D jak zobaczył Świrusa. zwrócił się do Świrusa z prośbą o pomoc żeby przypomniał sobie jego tatuaż, jednak Świrus go nie poznał. tak się kończy odcinek. tymczasem reszta zaczęła się bać, że podkop zostanie wykryty, bo wezwano zewnętrzną firmę do położenia wykładziny. Scofield wpadł na pomysł, że zakryją dyktą, obsmarują szpachlówką itd, a potem rozwalą młotem. Niestety nie zdążyli tego zrobić za dnia, poza tym Michael trafił do ciupy. Padło na to, że Sucre ma tam pójść rurami w nocy i to zaszpachlować. niestety nie miał innej drogi powrotu tylko wyjść na zewnątrz i popylać do tego włazu na trawniku :/ a jakby go złapali to za próbę ucieczki plus 10 lat... Sucre nie w ciemię bity wpadł na pomysł :P na bloku mieli taką ciotę, koleś zmalowany jak drag queen, majtki z koronką na wierzchu, kręcenie tyłkiem itd. Sucre poprosił T-Baga, żeby przerżnął ciotę i wziął mu te babskie majtki :P w nocy Sucre zamurował dziurę jak trzeba, ale jak biegł trawnikiem to go capnęli :/ nasz ulubiony strażnik (jak mu tam :/ ) przyciskał go do muru, że niby Sucre chciał zwiać, ale Sucre wcisnął kit, że się schował na spacerniaku, bo po zmroku mieli mu przez ogrodzenie przerzucić majtki jego panny ;) oczywiście strażnicy znaleźli majtki :P ale i tak Sucre trafił do ciupy koło Linka i Scofielda. poza tym do c-note dzwoniła żona zaniepokojona że się nie odzywał Sara przyznała koleżance że Michael jest interesujący i przystojny, ale nigdy nie zwiąże się z więźniem (uuuuuu :/) egzekucję Linka odroczono o tydzień od piątku ;) syn Linka obczaił, że Kellerman to niejaki Oven Kravecki i włamał się do jego domu. niestety sąsiadka zobaczyła to i zadzwoniła po policję. w tym czasie Kellerman wrócił do domu i LJ go postrzelił w szyję albo w ucho (draśnięcie). niestety zaraz go zwinęła policja, a Kellerman podał się za sprzedawcę suszonego mięsa ;) poza tym czowiekiem, który podrzucił materiały z sekcji był rzeczywiście ojciec Linka i Michaela. pracował kiedyś dla Firmy... ahaaa a Tweenera strażnik wsadził do celi z takim wielkim kolesiem zapewne lubiącym chłopców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ej oni Michael i Sarah się pocałują w następnym odcinku :/ nie wiem jak to przeżyję ;) dobrze że to normalna laska a nie jakaś Barbie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×