Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Norah

zdrowe soki?

Polecane posty

Gość Nememenka
Oczywiście świeże soki, bez dodatków. Ale jeśli idzie o soki to są też różne tzw "soki", które można dostać w aptekach. Ja np. na wzmocnienie organizmu zamiast różnych kapsułek piję sok z aloesu. Do tego wspiera trawienie, ułatwia pracę jelit. No i nie jest drogi, ostatnio za wielką butlę, która powinna starczyć na całą zimę dałam w łódzkiej aptece za grosze w cenie trochę ponad 25zl. Wychodzi to cenowo lepiej niż większość suplementów w kapsułkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sędziwy
najbardziej chyba godne polecenia są soki Cymes...mają bardzo wyszukane smaki a co za tym idzie dostarczają bardzo dużo witamin.... polecam marchew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczi
sok na prawde ma witaminy !!! tylko soki świeże tzw. jednodniowe ...widzieliście te smaki które poleca Cymes ?? najlepsze obecnie soki na rynku - moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziombel
zgadzam się z Tobą :) wyśmienite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krissu
Cymes wygrywa z konkurencją gamą swoich smaków :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiuk
Cymes - sok jednodniowy :) pełna dawka witaminek i smaczek pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokowir
wydaje mi się ze sok jest najlepszą alternatywa dla warzyw i owoców :) uwielbiam marchew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolf hess
widziałem kilka razy w wawie ostatnio kampanie soków cymes. Powiem tak ŻENADA czy widział ktos to jeszcze? Jak ta reklama ma przemówić do zdrowego odżywiania jak jeżdżące te dziwadła są mega brudne. Ale powiedzmy sobie prawdę soki Cymes mogą firmie Marwit buty czyścić. Z czym do ludzi z tą kampanią reklamową hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to ??
moim zdaniem bardzo dobrze wyglądają te butelki - nie znasz się i komentujesz !!! chciałbyś mieć taką butelkę cymes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moloko222
1) a ja właśnie wole Cymes... mają dużo lepsze soki od marwita!!! marwit się zepsuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka2223
ja widziałam te butelki i wydaje mie się, że to estetyczna i ciekawa forma reklamy. Nie widziałam, żeby były brudne. Ponadto myślę, że takie wpływają mocno na nasze zdrowie, szczególnie te jednodniowe. Osobiście, rano, przed pracą (siedzę cały dzień przy komputerze) kupuje świeże soki cymes i czuję się po nich bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Rudolf dowodzisz faszystowskimi bojówkami Marwitu, czy o co chodzi? Ja tam wielkiej różnicy nie widzę między sokami jednodniowymi tych wszystkich firm, ale skoro tak Ci zapadła ta reklama w pamięć to znaczy, że spełniła swe naczelne zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztandarowiec
widziałem teraz we Wrocławiu te butelki i pomimo tego iż się nie znam - mi się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixu
tez je widziałem ale w Łodzi - tez mi się podobały a nawet pod wpływem tej reklamy poleciałem kupić sok :)) naprawdę dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia82
Zajmuje się sprzedazą profesjonalnych wyciskarek do soków (zarówno manualnych jak i elektrycznych) i nie tylko. Zainteresowanych proszę o kontakt na meila, w celu uzyskania wszelkich informacji oraz naszej oferty wraz z cenami. Atrakcyjne ceny, najlepsze na polskim rynku. Pozdrawiam. madziunia82@googlemail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham jeansy
zdrowe soki są swoje , ze swoich warzyw i owoców wyciśnięte na świeżo z sokowirówki :( te kupowane nawet po otwarciu nie zepsują się w cieple przez tydzień a spróbuj tak świeży zostawić na 24 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kiedy jestem na diecie, popijam sok z aloesu. Bardzo smaczny, oczyszcza organizm i wspomaga odchudzanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już gdzieś czytałam o soku z aloesu podczas odchudzania, ktoś coś jeszcze słyszał o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakropka
Ja piję sok z aloesu. Prawdą jest, że oczyszcza organizm, ale dziewczyny nie jest to cudowny środek, od którego zbędne kilogramy gdzieś "odlecą". Owszem, wspomaga odchudzanie, ale trzeba się poruszać, zdrowo odżywiać. Od samego picia soku, nie schudniecie. Aaa, no i podstawowa sprawa: SOK Z ALOESU, nie jakiś napój z marketu. Najlepiej pytać w aptece, na stronie oleofarmu, można też dostać prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuję :D Od kilku dni, jestem na diecie, biegam i ćwiczę z Ewą, popiję sobie jeszcze soku :) Misja 10 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim, się ruszajcie. Sport, sport i jeszcze raz sport ! Oczyszczenie i picie zdrowych soków, swoją drogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Sport, jakikolwiek - ważny jest ******można chodzić na aerobik, można uprawiać gimnastykę, biegać - ważne, żeby się ruszać, chociaż kilkanaście minut dziennie :) 2. Dieta - nie jeść jasnego pieczywa, ograniczyć słodycze, najlepiej zamienić je warzywami. No i jemy często, ale mało. Do 18stej. Jeżeli zastosujecie się, do tych dwóch rad, gwarantuje efekt :) Sok z aloesu akceptuję, od doczyszczenia organizmu, warto zacząć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, dlaczego w mojej wypowiedzi pojawiły, się gwiazki :( Brakuje tam słowa "ruch". Pozdrawiam Forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowotny_Joe
Najzdrowsze są soki świeżo wyciskane. Te do kupienia w kartonie są robione z soku zagęszczonego co by to nie znaczyło. Mój ulubiony to marchewka z jabłkiem, wystarczy trochę pokroić i wrzucić (mam Huroma więc nawet nie muszę nic popychać żadnym tłokiem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarra56
Wiadomo, żę te prodkowane na przemysłową skalę trochę właściwości tracą. Zresztą zawsze na etykiecie powinno pisać, ile jest owoców w takim soku. Te wyciskarki humola to chyba jedne z lepszych w swojej krasie, ale ceny zaczyają się od 1000 zł http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chcecie pić zdrowe soki to powinniście się skupić na sokach nfc, ja takie zamawiam u http://www.tab.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmaja
A ja lubię soki z brzozy. Na wiosnę prosto z własnego ogrodu a teraz z apteki. Są pasteryzowane, bez dodatku cukru , w różnych wariantach smakowych, np. z dodatkiem soku z jabłek. Moje ulubione są z Oleofarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×