Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pollik

Implanty Wypełniacze policzków

Polecane posty

Gość Pollik

Chcę zrobić implanty policzkow i zbieram informacje...jak to wyglada,jakie są rodzaje,czy moga sie przesunac, ile kosztują,jaki efekt mozna uzyskac,CHce uwypuklic policzki, moze jak nie implantami to jakims wypelniaczami ktore sie wstrzykuje?? Pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeeejBeee
Ogladalam duzo zdjec osob , ktore wszczepialy sobie implanty-jak dla mnie -bomba, bo ta twarz taka plaska nie jest tylko jak u lalki.Super.Nie wiecie ile kosztuje i kto dobrze robi.Chcialabym sie dowiedziec wszystkiego...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdb
Witam.MAło tu osób zainteresowanych,ale ja sie wsrod nich znajduję.MAm płaską twarz.Chce by byla wypukla.Co tu zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korka3
Mam wypełnione policzki preparatem High Fill, super efekt, są delikatne, nie widac efektu słowianskiej kobity, ale sa , przedtem ich po prostu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Korka 3
na ile to kosztuje? gdzie robiłas? i czy efekt jest trwały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile trzeba
preparatu na wypelnienie polikow zeby zrobily sie z lekka widoczne,moje sa plaskie .Ile sie taki preparat utrzymuje? Pytania kieruje do Korki3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1975
wlasnie sama jestem zainteresowana implantami policzkow, ale takimi sylikonowymi, na stale, czy jest tu ktos kto takiego zabiegu dokonal i moglby doradzic co i jak? jak poznac ktory lekarz to dobrze robi? czy sa rozne materialy wkladek jakie sie stosuje? ktore sa najbezpieczniejsze? ja mam plaska twrza, z mocno zarysowanym podbrodkiem, taka meska, zero kosci policzkowych..podobna jestem do brata hihi, chcialabym nadac twarzy bardziej kobiecy wyglad..piszcie prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ! O implantach policzkow cos mało info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid Sakowski
dawid sakowski jest bardzo przystojny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×