Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1234ania

mój facet wyjezdza do Norwegi do pracy, jak tam jest?

Polecane posty

Gość 1234ania

Proszę pomóżcie mój facet jedzie do pray w Norwegi a ja sie boje ze to bedzie juz koniec ze tam mu sie spodoba i mnie zostawi pozna kogos i odejdzie, boje sie ze nie bedzie chcial tu wracac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tak wygląda
zimno i drogo, strasznie drogo, ale nie można przeliczać, bo człowiek zgłupieje od tych cen. A o norweżki się nie bój, są brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tak wygląda
a oprócz tego jest pięknie, to przepiękny kraj. Tylko wiesz, jak komuś zimno w Polsce, to tamtej pogody nie zniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norwegianwood
No drogo jest wiec niech sobie wezmie duzo jedzienia. Poza tym dzien trwa prawie 24 godziny, jest jasno jak zasypiasz i sie budzisz. Gorzej w zimie...ciagle ciemno i ponuro..Norwezki sa ladne do pewnego wieku, pozniej tyja, chyba od tych fastfoodów i parówek ktore uwielbiaja. A w jakie miejsce konkretnie jedzie Twoj facet? w ciemno czy ma jakas prace załatwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w klubie, moj tez jedzie do pracy do norwegii ;) chce, zebym jechala z nim, poczatkowo mialam w planach wyjazd do anglii, ale chyba sie skusze;) jedz z nim, a moze Ty tez sobie tam znajdziesz jakas prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×