Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna inez22

odpowiedź na ofertę pracy

Polecane posty

Gość czarna inez22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna inez22
za szybko mi się kliknęlo chodzi mi o to że jeśli w ofercie pracy jest napisane,ze wymagane jest to , to i to doświadczenie to jeśli ja takiego doświadczenia o które im chodzi nie mam tzn. że nie wypada na taką ofertę odpowiedziec, czy odpowiedzieć, sądząc że może się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dajesz ogloszenie
w ktorym zaznaczasz ze chcesz kupic kota a dzwoni ciebie ktos kto chce ci sprzedac psa jak reagujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tak wygląda
jeżeli aplikujesz do firmy poprzez pośrednika w postaci firmy rekrutującej, to nie ma szans, że gdy proszą o bardzo dobry angielski, a Ty masz tylko dobry, to na pewno nie przejdzie. Te wszystkie firmy, które rekrutują Grafton, Randstad, Creyf's wybierają ściśle według wytycznych w ogłoszeniu. Natomiast aplikując wprost do firmy, w której chcesz pracować, możesz swoje kwalifikacje nagiąć. Nie masz bardzo dobrego angielskiego, ale pracodawcy patrząc na twoje cv może spodobać się, że poprzednio pracowałaś w... albo skoro masz znajomość corel draw, szybko nauczysz się auto cad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozdoby
a ja bym spróbowała na Twoim miejscu, firmy musza cos pisac w ofertach, a niekoniecznie musi miec to pokrycie w rzeczywistosci (choc nie twierdze ze w 100% niema), ale sprobuj. moze sie uda, chociaz na rozmowe Cie zaprosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda przedostatnie
firmy rekrutujące, jakieś adecco, grafton trzymają się ściśle wytycznych, które podaja w ogłoszeniu. Ale jeśli startujesz prosto do firmy xyz, próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×