Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziczek malutki

Nie ma to jak beagel....

Polecane posty

Gość ujyhtgf
po co zkladasz takie tematy, zasmiecasz forum niepotrzebnie, kogo to obchodzi jakietgo masz psa? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak maltańczyk :P moja robi dokładnie to samo ;) ;) upierdliwe stworzonko moje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bla blo
beagle to chyba najbardziej nieposluszne psy jakie sa... do tego paskudne .... grube okropne i nie do ulozenia.. .. nie polecam:classic_cool: za to maltańczyki so sweet🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 1123
Wlasnie przymierzam sie do kupna beagla. Napisz mi prosze jaki to jest pies, czytalam ze uciekinier i strasznie dolki kopie. Czy jest lagodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 1123
Naprawde sa takie nieposluszne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble bla blo --- > moja maltanka też nie jest zbyt posłuszna :) ale to wina moich rodziców bo jej na wszystko pozwalali jak była mała i jedyną osobą, której słucha i do której czuje respekt jestem ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bla blo
beagle sa raczej łagodne... ale jak kazdy pies mysliwski na dworze woli miec nos przy ziemi niz zabawe z opiekunem.. rozkopuje doły, ucieka i naprawde jest to dosyc ciezki do ulozenia ma duza tendencje do tycia... i nie lubi sie sluchac... ten pies potrzebuje bardzo duzo ruchu... wiec jesli nie bedziesz miec czasu na to.. zdemoluje Ci dom... szczerze? odradzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 1123 pewnie jakbym miała wybór to nie brałabym beagla :) ale przypałętał się do nas na ulicy... ble bla blo co do oceny urody to chyba indywidualna sprawa, mnie np. rozłożył na łopatki swoim spojrzeniem i mordką... No fakt czystej razy to on nie jest i może dlatego trochę ładniejszy :P Co do reszty to niestety ble bla blo ma rację, posłuchu to on nie ma żadnego... ja np. w ogóle nie zdecydowałabym się na puszczenie go bez smyczy... bardzo rozkojarzony od razu by gdzieś pomknął... mąż go wypuszcza ale co jakiś czas go szuka po krzakach :).. Dołki kopie, niestety ogródek wygląda fatalnie po jego wizycie, my niestety mieszkamy w bloku, ale kopie doły u moich rodziców .... Są bardzo łagodne, nie zdarzyło mu się nawet źle na kogoś spojrzeć, jak tylko ktoś przychodzi od razu rzuca się z merdającym ogonem że mało mu nie odleci, obskakuje oblizuje.. :) No i zawsze ktoś musi być w domku, bardzo ciężko znoszą samotność, ta rasa w ogóle nie wchodzi w grę jeśli wszyscy pracują... Tak bardzo dużo ruchu nie potrzebuje... jak każdy pies.. no może każdy energiczny pies :)... Ale jak to ktoś napisał, szczęśliwy beagel to zmęczony beagel :) No i ... to straszny żebrak... największy na świecie... i to nic że nigdy nie dostał niczego przy stole czy od kogoś kto je... zawsze jedzenie otrzymuje w misce.. A jak myślisz że sobie poradzisz, bo oddasz go do szkoły dla psów.. to znów Cię rozczaruję... jego nauka będzie wyglądała tak.. piszczenie i szczekanie na inne psy \"czemu nikt się ze mną nie bawi\" ... skupić to się nie potrafi na niczym.. najlepiej w domku go trochę uczyć a pojętny jest bardzo.... jeden dzień potrzebował na naukę siadania i leżenia... Ale jest bardzo kochający, uwielbia towarzystwo, nawet jak idzie spać to gdzieś blisko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam beagla
odradzam go osobom nerwowym:) zajac, bazant lub inny zwierz- beagla nie ma ja wlasnie juz zaliczylam 2 ucieczki mego beagla za zajacem pies bardzo trudny do ulozenia, barszo-powtarzam:) ale kochany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelumpolelum
maltańczyki są takie jakiś...posh :P taki słodki pieseczek dla rasowej paniusi :O dla mnie to nie pies :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×