Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gadzikowa

CO ZROBIC ZEBY MIEC PIEKNE DLUUUUUUUGIE RZESY??????

Polecane posty

Gość gość
Ja ostatnio kupowałam sobie odżywkę od Sally Sansen do paznokci i zauważyłam odżywkę do rzęs z Eveline. Polecam. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używałam Revitalsh, też daje spektakularne efekty, ale jest duzo droższa od tej Relash...chyba spróbuję następnym razem...czy mozna ją kupić gdzies w salonach? Nie lubię zakupów internetowych, jeszcze dochodzą koszty przesyłki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaV
Mi się udało kupić serum do rzęs w aptece i dlatego zaryzykowałam. Kiedyś miałam oczy spuchnięte bo kupiłam jakieś dziadostwo. Lashvolution wydłużyło mi rzęsy i na tym mi zależało, ale też stały się grubsze więc tym bardziej na plus. Biorę już tą odżywkę 3 miesiąc i nie zamierzam przestać :) Póki co jestem zadowolona. Nie jest droga, naturalne ma składniki, można w aptece kupić, a więc niczym nie ryzykuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równiez sie z Wami zgadzam. Miałam wykonywany tutaj zabieg przedłużania rzes 3D. Rewelacyjne miejsce, ze swietną i profesjonalną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie olejek rycynowy sprawdził się tylko o tyle, że mi przyciemnił rzęsy i nieco pogrubił. Teraz dalej go używam, ale przede wszystkim odżywek. Nie byłam zbytnio przekonana, ale... możecie zobaczyć różnicę tutaj, jakie miałam rzęsy, a jakie mam teraz :-) pomyslowa. blogspot. com/2016/07/co-ja-zrobiam-z-moimi-rzesami-sposob-na.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chciałam sobie przedłużać sztucznymi, dlatego zdecydowałam się na serum biotebal rzęsy xxl, bo mi koleżanka polecała. I się nie zawiodłam - efekt było widać już po kilku tygodniach. Nawet koleżanki zauważyły, że mam dłuższe rzęsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak jak moja przedmówczyni, wolę inwestować we własne rzęsy i nie przyklejam sztucznych. Już raz się przekonałam jak mogą osłabić nasze naturalne. Jeśli miałabym doradzać to sugeruję przeanalizować swoją dietę , zdrowa dieta to podstawa. Jeśli rzęsy są osłabione to faktycznie trzeba je dodatkowo wzmocnić dobrą odżywką. Ze względu na skład Biotebal ma wielkiego plusa, drugi za przystępną cenę. Ostatnim czynnikiem jest coś o czym zapominamy. Delikatny demakijaż a nie tarcie rzęs i ich osłabianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie wierze w żadne odżywki drogeryjne. Wystarczy olejek rycynowa i dobry tusz - gwarancja pięknych rzęs :) ja odkryłam teraz fantastyczny tusz i to za grosze bo jakieś 12 czy 13 zlotych z miss sporty taki czerwony studio lash designer - super podkreśla rzęsy i ma piękną czerń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie załatwiłam piękne długie rzęsy dzięki serum biotebal rzęsy xxl. Tylko trzeba naprawdę systematycznie je stosować, żeby był efekt. Wystarczyło kilka tygodni, żeby rzęsy zrobiły się dłuższe i mocniejsze. Warto zainwestować, tym bardziej że cena naprawdę jest rozsądna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślałam, że te wszystkie odżywki do rzęs to ściema, ale zmieniłam zdanie, jak zobaczyłam, jakie rzęsy ma po stosowaniu biotebalu moja przyjaciółka. Od razu poleciałam do apteki, żeby go sobie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No biotebal to zdecydowanie nie ściema :) Wszystkie moje koleżanki go stosują i ja też. I naprawdę działa cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja olejek rycynowy stosowałam latem ale mam wrażenie, że mnie uczulał albo źle go aplikowałam. Po dwóch tygodniach stosowania odpuściłam. Jestem wygodna i wolę gotowe i sprawdzone produkty kosmetyczne. Teraz, od trzech tygodni testuje wspomnianą odżywkę Biotebal z bimatoprostem i uważam, że macie rację. Bardzo ciekawa pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie biotebal xxl to rewelacja. Po kilku tygodniach stosowania miałam o wiele dłuższe rzęsy i do tego zdecydowanie gęstsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka nachalna reklama biotebalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talasca
Przyznaję się bez bicia, że się zdecydowałam na przedłużenie rzęs u Magdaleny Bąk na Karwińskiej. Teraz jestem w końcu zadowolona ze swojego wyglądu. Musiałam nieco w niego zaingerować, ale ku zmianie na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedłużałam sobie rzęsy przez jakiś czas, ale tak się osłabiły, że przestałam. Teraz je wzmacniam odżywką biotebal, bo czytałam mnóstwo pozytywnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskaMi
reklamowane czy nie, ważne że skuteczne. Sama o serum z Biotebalu wyczytałam w necie, później zauważyłam, że coraz więcej produktów tej firmy jest w aptece blisko mojej pracy, w której zazwyczaj kupuję różne leki i suplementy. Serum fajnie się nakłada, wzrost rzęs widziałam po kilku tygodniach, czekam co będzie dalej. No i cena jest przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy chcesz stosować dobrą odżywkę to polecam dokładnie taką https://molash.pl/ Ja jestem mega zaskoczona jej skutecznością i tym że doskonale po miesiącu stosowania wzmocniła moje rzęsy. Naprawdę się wydłużają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loco23
ja żeby mieć piękne i długie rzęsy stosuję serum Biotebal rzęsy XXL i dzięki niemu moje rzęsy na prawdę lepiej wyglądają. już nie muszę przed każdą imprezą stosować tony maskary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta odżywka jest słaba, bimatoprost ma od zawsze odżywka Oceanic i jest rewelacyjna. Wystarczy wyguglować opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzyłam o długich rzęsach, ale nie chciałam przedłużać. Ale i tak mi się udało spełnić swoje marzenie. Rzęsy pięknie urosły po serum biotebala. Są długie, ale wygląda to bardzo naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sposób na piękne i długie rzęsy to serum biotebal. Rzęsy mi po nim pięknie i szybko urosły. Są też mocniejsze i nie wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam, jak wyglądały rzęsy mojej przyjaciółki po doklejanu sztucznych. I na pewno nie zdecyduję się na taki zabieg. Tym bardziej, że bardzo piękny efekt długich rzęs udało mi się uzyskać dzięki serum do rzęs biotebala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plus jest taki, że biotebal kosztuje połowę mniej niż inne znane odpowiedniki. Dokładnie sprawdziłam i skład jest identyczny, nie widzę powodów, żeby przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Swoje rzęsy nie mam gęste a chaiałm aby moje oczy wygladały bardzo ładnie, dlatego robiłam laminację rzęs, co dało efekt ich wydłużenia, podkręcenia i stały się wzmocnione.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia98

Uwazm ze powinnas ogarnąc temat z molash.pl/  Koniecznie zamów, bo uważam ze z tych wszystkich dostępnych na rynku ta własnie w moim przypadku sprawdziła się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×