Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gadzikowa

CO ZROBIC ZEBY MIEC PIEKNE DLUUUUUUUGIE RZESY??????

Polecane posty

Gość gość
przestań reklamować jakieś dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allinka34
JA jestem teraz dopiero co po szkoleniu nouvauScara i LVL – lifting rzęs. Ja proponuje klientkom te 2 metody i na rzeskach wygladaja naprawde uroczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie bo pojawiła się w sprzedaży jakaś chińska odżywka do rzęs lashtonic. Jedyne godne polecenia to revitalash, lilash i magiclash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudośćsmakujenajlepiej
Słuchajcie, ja mam rewolucjonizujący sposób na zagęszczenie rzęs i do tego brwi i w ogóle owłosienia na całym ciele. Trzeba zaserwować sobie głodówkę. Być może ktoś o ograniczonych horyzontach pomyśli, co odchudzanie ma do rzęs, ale naprawdę ma sporo wspólnego! Kiedyś byłam byłam na głodówce i po miesiącu moje brwi zrobiły się dłuższe, ciemniejsze, to samo z rzęsami. Jest to jakby reakcja obronna organizmu, ale efekt zauważalny. A rycyna to jest na przeczyszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccecccylia
Przepraszam ale kto obcina rzęsy ? Przeciez one od tego dłuższe nie urosną. Zrob sobie lepiej LVL rzęs i po takim liftingu efekty będą rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy być moim facetem :P Rzęsy ma dłuższe i gęstsze niż ja po dwukrotnym malowaniu tuszem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianiskowa
No cóz, niektórzy faceci tak maja i my kobiety im tego zazdrościmy. A nam pozostaje własnie przedłuzanie rzes albo lifting. Ale efekty sa wtedy tez świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennkowska
Czy po takim szkoleniu już od razu tez mozna zacząć proponowac tą metode swoim klientkom ? dostaje sie jakiś certyfikat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssowa
I uwazasz ze od tego kremu nagle zaczną rosnąc rzesy ? Nie wydaje mi sie zeby dało to taki super efekt jak LVL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukkrecjja
Wybrałam szkolenie LVL efekt utrzymuje się aż do 8 tygodni. Klientki bardzo zadowolone, lączę ten zabieg z NouveauScarą i efekt rewelacyjny. , Rzęsy podkręcone, dłuższe, efekt grubszych rzęs no i ładnie zdyscyplinowane. Powiem Wam tez ze moje klientki sa zachwycone. Warto postawić na taką metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzilam do liceum z taka laska co podcinala rzesy czy jej to pomagalo chyba nie z natury jak ktos ma rzadkie i krotkie to takie juz pozostana z ieknymi rzesami trzeba sie po prostu urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najgorsze co mozemy sobie zrobic. Podcinanie rzes nie wchodzi w gre. Jesli już to warto tutaj pomyslec na pewno o liftingu rzes i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lklkkkkk
chudośćsmakujenajlepiej no akurat rycyna jest na wiele rzeczy, nie tylko na przeczyszczenie. I żadna obrona organizmu ten twój porost rzęs. Pozbyłaś się trochę toksyn i miałaś efekt na włosach, bo organizm nie musiał już zużywać twoich minerałów na "neutralizację" tych toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678998766345181
Nie wiem dlaczego moje rzesy nawet bez malowania sięgają do brwi i nie stosuje żadnych olejków ani niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam naturalnie długie i grube rzesy, nawet mi okulary przeciwsłoneczne czasem przeszkadzają, bo czuje jak mi hacza o oprawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka_a
zawsze są jakieś domowe mieszanki, ale zazwyczaj powolne i ciężkie w aplikacji - trzeba uważać, by do oka się nie dostały.. itp. szczerze - efekt zazwyczaj jest marny. Moim faworytem w tej dziedzinie jest Refectocil BeautyLash - składniki naturalne (bez hormonów - chyba jedyny na rynku), a efekt... mnie bardziej niż zadowala ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze są jakieś domowe mieszanki, ale zazwyczaj powolne i ciężkie w aplikacji - trzeba uważać, by do oka się nie dostały.. itp. szczerze - efekt zazwyczaj jest marny. Moim faworytem w tej dziedzinie jest Refectocil BeautyLash - składniki naturalne (bez hormonów - chyba jedyny na rynku), a efekt... mnie bardziej niż zadowala ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze są jakieś domowe mieszanki, ale zazwyczaj powolne i ciężkie w aplikacji - trzeba uważać, by do oka się nie dostały.. itp. szczerze - efekt zazwyczaj jest marny. Moim faworytem w tej dziedzinie jest Refectocil BeautyLash - składniki naturalne (bez hormonów - chyba jedyny na rynku), a efekt... mnie bardziej niż zadowala ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejek rycynowy pomaga, ale na efekty trzeba poczekac dosc dlugo. teraz jest duzo odzywek na rzesy, ale konkretnej nie jestem Ci w stanie polecic bo nie uzywalam. chociaz one i tak sa dosc drogie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam porada
Spróbuj użyć wazyliny, zawsze przed spaniem nakładaj ją na rzęsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka2014
Ja miałam słabe i krótkie rzęsy. Stosowałam przez miesiąc Revitalash i są teraz dosłowni długie do brwi, ciemne i gęste !:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na to to sa sposoby ale trzeba wiedziec co i jak i nie bac sie 333 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrennka
U mnie dobre efekty przyniosło Regenerum do rzęs - co najważniejsze dosyć szybko zauważyłam różnicę. A jeżeli chcesz szybkiej poprawy sytuacji to chyba tylko jakiś zabieg na wydłużanie lub pogrubianie, ewentualnie dobra maskara. U mnie efekt regenerum świetnie podkreśla ulubiony tusz do rzęs http://www.mango.pl/nowosci/dwufazowa_mascara_amazing_lash_delany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki tusz polecacie który wyciągnie je jeszcze bardziej i sprawi ze bedą naprawde dlugie i mocne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam krótkie rzęsy co mogę zrobić żebym miała dłuższe trochę je doradzicie coś kobitki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak polecę tusz tagomago.pl/produkt/20588/Maybelline/Volum'-Express-zestaw-swiateczny-Maskara-Rocket-tusz-pogrubiajacy-do-rzes-Intensywna-Czer-10ml-+-Colorama-Kajal-kredka-do-oczu-100-Ultra-Black-5g/ - próbowałam różnych rzeczy, ale rzęsy jakie były, taki są. Malowanie pomaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×