Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobietaznadwaga

2 miesiące odchudzania- nadal TYJE

Polecane posty

Odchudzam się już od dłuższego czasu, nie jem pieczywa białego skrobi słodyczy. Jem najpoźniej o 18. Unikam tłustego mięsa. Jem dużo owoców i warzyw. Ćwiczę po 45 minut dziennie. A nadal tyje. Tydzień temu ważyłam 85kg teraz 89. Ja już nie mam siły. Nie daje sobie z tym rady. Nie wiem jaka może być przyczyna mojego \"kalectwa\" Dwa lata temu wazylam 63 kg byłam szczesliwa ze swojej figury teraz za przeproszeniem z kazdej strony zwisają mi waly tluszczu. Czy moglby mi ktos poradzic. BArdzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prądownica
jak to się stało, że tak drastycznie przytyłas w ciągu 2 lat? Organizm nie radzi sobie z wyrzeczeniami, chodzi o głowę, o silną wolę. Jeśli tyle sobie odpuściłaś, postrzegając oczywiście ćwiczenia jako dobro a nie mus, powinnaś zadowolić psychikę czyms miłym. Zaspokoić go. Na przykład jeżdżąc na rowerowe wycieczki po pagórkach, a na szczycie jednego z nich rozkoszować umysł pięknym widokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęgawka
Może wcale nie tyjesz, tylko PUCHNIESZ! Idź do lekarza i się skonsultuj! Może masz chore nerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak będe musiała iść do lekarza... I powiem wam ze z kazdym dniem czuje sie gorzej. Jestem slaba. Nie mam na nic ochoty. Zwazylam sie przed chwilą już 90 kg. Od wczoraj... Nie mam sily ani motywacji. A moj mezczyzna mowi ze kocha mnie taką jaka jestem i ze mu to pasuje. Wiec on tez mnie nei motywuje do dzialania. Dzisiaj zjadlam miseczke platkow musli, jogurt naturalny i jablko czuje sie syta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111111
to faktycznie może być jakaś choroba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja zawsze mam pecha! Mam ZZSK ale jakos sobie z nim radze,. Juz nie mialoby mnie co spotkac tylko choroba ktora trafilaby w moj najslabszy punkt... Staje sie wielka... Jak balon ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam METODE MONTIGNAC ja nie moglam sie odchudzic , mialam problem z hormonami i dzieki Montiemu udalo sie ! 14 kg w dwa i pol miesiaca :) zachecam !! www.e-figura.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia anusia anusia
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwwwwwwwww
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luljanna
A co to jest ZZSK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez grubaska
ja od 2002 z wagi 64 na 96 skoczyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licz kalorie
może jesz więcej kalorii niż przed "dietą" www.dieta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×