Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia100

tabsy-pomocy

Polecane posty

mam pytanko!!!!!!!!!1czy jakby ginekolog stwierdzil u mnie ciaze to by przepisal tabletki antykoncepcyjne>???????????? nawet jak bym chciala???? jak sadzicie? biore tabletki anty bylam u ginekologa zeby zrobil mi cytologie jednak to byl tylko pretekst chcialam sie zeby mnie zbadal on zbadal dal mi kolejna recepte na pigulki tak jak chcialam jakby cos zauwazyl ze jestem w ciazy to by mi chyba nie dal recepty na tabsy? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślenie nie boli spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURDE!!!!!!!!! JAK MOŻESZ BYC W DEBILNEJ CIĄZY SKORO BIERZESZ TABLETKI!!! pomysl troche dziewczyno!!!!!!!!!!!!!! jestes taka głupia czy tylko udajesz ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że by ich nie przepisał!!!! przecież podstawowym przeciwskazaniem do ich stosowania jest ciąża! a zresztą poco podchody jakieś robisz???? przecież jakbyś powiedziała że o wykluczenie ciąży chodzi to lekarz skupiłby się na tym i pewnie do tego usg zrobił, lub chociaż dał skierowanie!? ech dziewczyno po co kombinujesz?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skoro bierzesz tabletki anty i się boisz,że mimo to możesz zajść w ciąże to stosuj jeszcze jakieś dodatkowe zabezpieczenie(np.prezerwatywy).Bo tabletki rzeczywiście nie dają 100% zabezpieczenia przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111asia1111
ale po co prezerwatywa skoro tabletki,to po co ma sie truc?? jak juz prezerwatywa to bez tabletek bez przesady,moze jeszcze powinna tabletki +prezerwatywa+przerywany no i moze jeszcze globulki buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia :D HAHA najlepiej to niech w gole nie współzyje... ale chyba tak też mnozna w ciąże zajść? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111asia1111
hihihi no wiesz z tego co tu czytam to juz mnie nic nie zdziwi,zaraz sie okaze ze w ciaze mozna zajsc od samego pocalunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kolejna w jakimś temacie napisała, że musi zrobić test , bo nie ma okresu a tabletki bierze od 5 lat i dodatkowo zabezpiecza się gumką :D porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ci ludzie to są naprawdę tacy tępi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytanie
wydaje mi sie, ze samo przbywanie w pokoju z przedstawicielem rodzaju meskiego meze zakonczyc sie nieplanowana ciaza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111asia1111
no zgroza!! najgorsze to ze naprawde na wiekszosc pytan jest odpowiedz w ulotce,gdzie jest wyraznie napisane co ma wplyw a co nie i jak brac zeby dzialaly i to wszystko :) a tu sie niepotrzebnie ludzie nakrecaja przez takie osoby :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111asia1111
gdyby w ciaze bylo tak latwo zajsc jak wg wiekszosci tu obecnych to pomyslcie co by sie dzialo :) PRZELUDNIENIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1111asia111 Po pierwsze to jeszcze nie słyszałam zeby prezerwatywy trułu.A po drugie to chyba nie wiesz ze tabletki nie daja 100% pewnosci przed ciaza,to juz lepiej uzyc tej gumki i miec rzeczxywiscie te 100% pewnosci.No chyba za dla ciebie wpadka to nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111asia1111
NASTEPNA ''MĄDRA'' POCZYTAJ NAJPIERW A POTEM PISZ!! CZEMU WY NIE ROZUMIECIE TYCH PROCENTOW?? NIE DAJA 100% ALE TYLKO WTEDY GDY SIE JE ZLE PRZYJMUJE!!! STAD TEN 1 PROCENT!! JAK WYMIOTUJESZ LUB MASZ BIEGUNKE LUB ZAPOMNISZ!! WTEDY MAJA MNIEJSZA SKUTECZNOSC!! RANYYY LUDZIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111asia1111
I CZYTAJ CO JEST NAPISANE,O TRUCIE CHODZILO MI TABLETKAMI A NIE KONDOMAMI HEHE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty jestes jakac niedoinformowana,tabletki nie daja 100% pewnosci nawet przy prawidłowym stosowaniu.a jesli np.wymoitujesz to juz wogole zaleca sie drugie zabezpieczenie.poczytaj najpierw ulotke lub porozwawiaj z ginekologiem a pozniej sie wymadrzaj bo widze ze jestes zielona w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111asia1111
TAAAAK...DUZO NA TEN TEMAT CZYTALAM I ROZMAWIALAM ZE SWOIM GINEKOLOGIEM I DOKLADNIE MI WYJASNIL DZIALANIE TABLETEK A SKORO TAK IM NIE UFASZ TO PO CO SIE TRUJESZ?? EHH SZKODA GADAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blach angel 5
to radze zmienic ginekologa skoro powiedzial ci ze tabsy daja 100%.bo moj ginekolog powiedzial ze przy dobrym stosowaniu powinny byc skuteczne ale zdazaja sie wyjatki i niestety wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co wtedy się sumują
??? jaaaaaasne :D tabsy dają 98,9 proc - mi np to wystarcza. biorę zawsze regularnie, jak mi cos "nieplanowanego wyskoczy" to awaryjnie się wspomagam i jest ok. bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111asia1111
TO TY POWINNAS CHYBA ZMIENIC BO PRZY PRAWIDLOWYM STOSOWANIU NIE MA SIE O CO MARTWIC PO TO SIE BIERZE TABSY DO CHOLERY BY SIE DODATKOWO NIE ZABEZPIECZAC!! JAKBYM MIALA UZYWAC KONDOMOW BIORAC TABSY TO ZUPELNY BEZSENS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111asia1111
ALE NIE ROB LUDZIOM WODY Z MOZGU BO POTEM LASKI SIE SCHIZUJA BIORAC TABLETKI I ZADAJA GLUPIE PYTANIA PRZEZ TAKIE SCHIZATORKI JAK TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przez takie niedoinformowane laski jak ty wierza w 100%skutecznosc tabsow.skoro tobie nie przeszkadza ze mozesz znalezc sie w tym 1% i zaliczyc wpadke to twoja sprawa.nie ja bede nianczyc niechcianego bachora tylko ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy przestrzeganiu wszytskich zasad brania wpada 1 kobieta na 1000.a i to nie jest dziełem przypadku ale spowodowane jest roznymi przyczynami i predyspozycjami kobiety. a po długim czasie brania trudno jest zrobic cokolwiek by nawet obnizyć skuteczność a co dopiero zajść w ciaże. mi rowniez to wystarczy i w zyciu by mi nie wpadlo do glowy by stosowac zarowno prezerwatywy jak i truc sie tabletkami:o tym ktore az tak panicznie boja sie ciazy nalezy tylko wspolczuc...że musza się tak męczyc a i tak pewnie nie maja spokojnego sumienia:o co do problemu autorki. oprocz tego ze oczywscie nie jestes w ciazy:o ginekolog wcale nie musial zauwazyc oznak ze rozwija sie w tobie wczesna ciaza.wiec moglby i tak zapisac tabletki. lekarz nie ma w oczach usg a w rekach testu plytkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie ja bede nianczyc niechcianego bachora tylko ty!\" cale szczescie ze nie bedziesz bo po takich slowach mozna wywnioskować ze sama jeszcze jesteś bachorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje takim ludziom bo ciezko jest im z pewnościa żyć z taka paranoją w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111asia1111
Brawo Mia wkoncu ktos normalny! bo wypowiedzi pani black angel sa poprostu żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×