Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia100

tabsy-pomocy

Polecane posty

Black angel 5 Ty przystopuj troche kobiecinko... Dla mnie to tez glupota brac tabletki i gumek uzywac... Zreszta jak decydujesz sie na wspolzycie to powinnas sie liczyc z tym, ze moze wyskoczyc cos niespodziewanego... Poza tym na jaki ch... brac te tabsy jak i tak sie boisz, przeciez one nie \"pieszcza\" Twojego organizmu, ale nawet moga czasami zaszkodzic czasami... Juz lepiej uzywac samych gumek i kochac sie w dni nie-plodne niz tak sie schizowac...Paranojaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111asia1111
gdyby kazdy mial taka obsesje na tym punkcie to juz wszyscy wyladowalibysmy u psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest paranoja tylko myslenie w przyszlosc.skoro nie chce dziecka to go nie bede miec a nie liczyc na to ze nie znajde sie w tym 1 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ratuj mnie hehe.... Balck angellll dziewczyno to jest 1% a nie 1000000000% i to trzeba miec pecha zeby sie znalezc w nim.... Idz sie zbadaj i sie dowiesz czy masz odpowiednio dopasowane tabletki itp... Jak dzialaja na Twoj organizm odpowiednio to czego Ty sie boiszzzz.... Juz lepiej jakbys stosowala prezerwatywy i to w dni nieplodne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest jeden procent tylko 0,1 procenta. to po pierwsze. po drugie. myslac jak to okreslilaas w przyszłośc powinnas tez myslec o swoim organizmie na ktory z pewnoscia tabletki nie dzialaja jak witaminki. ale ok. twoja sparwa. tylko nie narzucaj innym swej paranoi bo wybacz ale to wlasnie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black angel5 po pierwsze nie spie na mokrym przescieradle, po drugie nie cala w spermie bo chlopak konczy we mnie a nie na mnie... nie przesadzaj dziewczyno... Moze Ty po prostu brzydzisz sie spermy swojego chlopaka i nie potrafisz sie wykapac po stosunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie atakuemy cie tylko probujemy zrozumiec motywy twojego postepowania. oczywscie masz prawo zabezpieczac sie nawet 5 metodami jesli Ci to pasuje(albo twojemu partnerowi). nikt ci tego prawa nie odbiera. my tylko dyskutujemy bo sadzimy ze to niepotrzebne. kazdy ma swoje zdanie i od tego jest forum by je wyrażac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111asia1111
cala przyjemnosc jak facet konczy we mnie i czuje go najblizej jak to mozliwe a nie w gumie..ehh i to meza masz i takie podejscie o zgrozo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...nie chce sie z toba wyklucac bo po co?kazda z nas ma inne zdanie i go nie znieni po tej rozmowie wiec klotnia nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111asia1111
ja sie nie kloce tylko nie rozumiem po co sie tak nakrecasz,meza masz tabletki bierzesz,pozwol sobie na odrobine przyjemnosci a nie wieczny schiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111asia1111
ok ale duzo tracicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajs
buhahahahaha jesteś naiwna jeśli myślisz, że mu pasuje, że przed każdym stosunkiem musi pamiętać o gumie, psuć nastrój, nie móc sie kochać kiedy chce i jak chce tylko dlatego, że jego żonka ma chore schizy!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam duzo przyjemnosci,uwierz.a to ze mam takie zdanie na punkcie antykoncepcji to nie schiz,co ty sobie myslisz ze caly czas o tym mysle?to jestes w bledzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111asia1111
ale jak uzywacie kondomow i lubicie to nie bierz tabletek bo sie tylko trujesz dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajs
Masz męża a mimo to panicznie schizujesz że będziesz tą jedną na milion i co w tedy. To jest właśnie paranoja. No sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajs
Chcesz mi wmówić, że twój mąż lubi prezerwatywy i nie wolałby kończyć w tobie???:D:Dbuahahaha chyba nie jesteś aż tak naiwna? Może się przyzwyczaił już do tych twoich jazd, ale gdyby miał wybór z pewnością wolałby kochac się bez ograniczeń:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×