Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia100

tabsy-pomocy

Polecane posty

Gość hajs
No tak. Np wanna. Super miejsce żeby męczyć się z gumą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to jest tragedia ;-/... Watpliwa sprawa zeby jakikolwiek facet wolal kochac sie z kobieta w gumce niz bez....Raczej nie chce na Ciebie naciskac, albo urazic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111asia1111
no raczej :) albo znalazl gdzie indziej a tu grzecznie by nie draznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? nie chce mi sie z wami gadac.ty wogole nie znasz mojego meza a juz wiesz ze nie chce na mnie naciskac.bzdura....moze twoj facet mialby cie gdzies i by naciskal ale nie moj..uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajs
Może mu to nie przeszkadza, ale gdyby miał wybór napewno wolałby bez. nie ma faceta, który by nie wolał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black angel5 wlasnie pisze, ze pewnie nie chce naciskac :). Moj facet nie naciska nigdy, a w tej sptrawie nie musi... Biore tabletki nie tylko dla swojej przyjemnosci ale tez dla jego, bo wiadomo, ze guma zawsze w jakims tam stopniu przeszkadza/uwiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajs
Zaraz ci napisze ze jej guma nie przeszkadza i nie uwiera. No może i nie, ale niech się nie spiera że jej facet nie wolałby kończyć do środka gdyby mógł bo to bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black angel5 nie widzimy problemu, ale uwazamy, ze jezeli bierzesz tabletki anty to jest to zbedne... Rozumiem zebys nie brala tabletek to juz inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajs
No dobra dobra....Nie widzi problemu. Nikt nie gada że on widzi tylko, że każdy mężczyzna woli bez gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze dziewczyny zostawice juz black angel tbo to faktycznie jej sparwa co robi z wlasnym mezem i z wlasnym cialem. zgadzam sie ze mezczzyzni z reguly wola sie kochac bez prezerwatywy ale ja bym wolala sie kochac na hawajach ale skoro nie moge lubie to co mam:) tak jak z pewnoscia ona i jej maz:) wiec darujmy sobie juz ta dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajs
Może i jest zadowolony, ale mógłby być bardziej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia dzieki ze chociaz ty to rozumiesz inni nas wogole nie znaja nie wiedza jacy jestesmy co lubimy ale wiedza lepiej co by bylo dla nas lepsze,a chyba chodzi o to zebysmy z mezem byli zadowoleni ...a co inni mysla to ich sprawa...tylko co do nas to nie macie racji,ale nie da wam sie tego przepowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez blak angwel nciebie nie da sie słuchac! jesteś jakaś staroswiecka. Zastanawiam sie jak ty seks uprawiasz hahahaha po co w ogole uprawiasz skoro jestes taka głupia ze trujesz sie tablsami i uzywasz bznadziejnych gumek! wez nie mow tego nikomu co robisz tylko zachowaj dla siebie bo cie kazdy wysmieje z tego co mowiasz :D haha jak ginekolog mowi ze sa bardzo skuteczne to wie co mowi :D haha ne są skuteczne? to dlaczegio ja w ciąży nie jestem? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twój mąż pewnie nie chce Cię urazić czy coś i przytakuje na tą gumkę. Bo tak szczerze żadnemu chłopakowi nie jest dobrze w gumce :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się ze wszystkimi tymi, którzy mówią, że facet woli bez gumki i kończy "w środku"!!! Przecież wiadomo że gumka "obniża" doznania. Ja ze swoim facetem do tej pory używaliśmy gumek i dla niego, i dla mnie była to przykra konieczność... Dlatego zaczynam brać tabletki i ani myślę używać i jednego i drugiego naraz (chyba że będzie trzeba, tzn. tabletka się nie wchłonie). Nie rozumiem jak można się truć i zmniejszać sobie przyjemności! black angel: skoro wolisz "z gumką" to proszę bardzo, ale wiedz, że gdybyście kochali się bez to i Tobie i Twojemu facetowi byłoby o niebo lepiej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika no własnie! tak jest! Ja też do tej pory męczyłam się z gumką. I naprawdę to ani dla mnie nie była przyjemność ani dla niego. Po pierwsze była fajna atmosferka a tu nagle trzeba zaczekac aż facet załozy gumkę...:| a pozatym gumka zaraz wysycha w 15min i do kitu, a to się denerwuję czy nie pęknie czy nie ssunie. Już mój chłopak nie mógł się doczekac kiedy pojdę do gina po tabletki, on też mało w gumce czuł, pozatym coś go uciskało itd. A teraz... bez gumki to czysta rozkosz! Mogę bez obaw się bawić, zmieniaś pozycje, może być ostro i w ogóle! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz to czyta i mowi ze jestescie glupie i ze nie zgadza sie na gumke tylko dlatego zeby mnie nie urazic.mu jest po prostu obojetne czy z guma czy bez.a skoro nam to nie przeszkadza to po co sie wtracacie?to jest nasza sprawa jak to robimy a skoro nam jest tak dobrze to co was to obchodzi.to wy wypisujecie bzdury i na sile wciskacie wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos madry to by uszanował moje zdanie i moja decyzje ale takie idiotki jak wy to tylko umieja sie wysmiewaz.zal mi was! prostaczki! sex z guma mi psasuje mojemu mezowi pasuje a wy macie jakis problem co do nas.gowno mnie obchodzi wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrącajaca się
jak mu pasuje to widocznie ma to w dupie ale nie ma na świecie mężczyzny który by wolał sex z gumka od tego bez koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trudno wam zrozumiec ze mu to jest obojetne czy z guma czy bez.moze jestescie niedorozwiniete ze tego nie rozumiecie.radze poszukac jakies forum dla umysłowo chorych bo swietnie byscie sie tam nadawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black angel5 nie trzeba bylo sie \"wychylac\" z tymi swoimi gumkami, jak to Twoja sprawa to na jaki ch.... wypisujesz to na forum a potem masz pretensje, ze ktos wyrazi swoja opinie na ten temat. Nie wyzywaj od idiotek i prostaczek, bo potwierdzasz w ten spodob, ze to ty nia jestes :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno daruj sobiee hehe. Kazdy czlowiek wie, ze faceci wola kochac sie bez gumki niz w... Zreszta to co naturalne i nieograniczone niczym jest lepsze tyle... Kochaj sie tam jak chce. Przeciez my Ci nie zabraniamy tylko piszemy jak jest....Ty chyba niedoroziwnieta jestes skoro tego nie rozumiesz i nie rozrozniasz wypowiedzenia sie na dany temat a zmuszania kogos do czegos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 100
no tak ale jakby ginekolog zauwazyl ciaze przy badaniu ginekologicznym to by dal recepte na tabletki antykoncepcyjne????/ po jkaim czasie moze on to stwierdzic ? czy po 7 tygodniach juz tak? badanie krwi robilam po 4 tygodniach i wyszlo ponizej 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jagaaa
poczytaj ulotke na tabletkach!!!pierwszym z przeciwskazań jest ciążą!kazdy kretyn to wie, a co tu mowić o lekarzu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×