Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warszawa 27lat

zrobilem to w koncu

Polecane posty

Gość warszawa 27lat

wczoraj w koncu przespalem sie pierwszy raz z mezczyzna zawsze chcialem sprobowac jak to jest uprawiac sex z facetem, powiem szczerze ze bylo warto i bede biseksualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawa 27lat
Musze tez przyznac, że mam wielka ochotę na spozycie stolca mojego partnera. Ciekawe jak to jest jesc kał, to musi być niesamowite, męski stolec nie jakaś babska sraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzzydka
Nie rozumiem dlaczego jestescie tacy oburzeni,ze facet sprobował seksu z facetem??Na forum wiele kobiet pisze o tym,ze chce sprobowac z kobieta lub ,ze sprobowało,to jakos rzadko ktos takie posuniecie krytykuje a wrecz mezczyznom to sie podoba ,ze niektore kobiety sa biseksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzzydka ---> ja nie jestem oburzona ale nie rozumiem po co się od razu tym chwalić i to jeszcze na kobiecym forum ?? :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojni mężczyźni
razem: podwójnie podniecający dla kobiety. gratuluje zadkiej w tym zascianku odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojni mężczyźni ---> nie dla każdej kobiety jest to podniecające chciałam zauważyć a pozatym jaka pewność, ze oni są przystojni ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzzydka
teoria a co Ci sie nie podoba w tym,ze ten facet napisał,z eto zrobił..jakos chyba nei krytykujesz kobiet ktore sobie nawzajem liza cipska..ble lizac cipsko drugiej babie ,okropne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzzydka
nie chodzi mi o afiszowanie ,ale o to,ze jak kobieta napisze ,ze sprobowała z kobieta to wiekszosc pieje z zachwytu a jak jest odwrotnie to juz temat robi sie niby taki niesmaczny...wiecej tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×