Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staniczek_

biustonosz sportowy

Polecane posty

Gość staniczek_

czy macie jakies godne plecenia biustonosze sportowe? czy orientujecie sie w stronach internetowych gdzie jest duzy wybor? osobiscie szukalam i nic godnego uwagi nie znalazla;( szukam bawelnianego i najlepiej zeby byl usztywniany...czy wtedy to juz nie bedzie sportwy? jeli chodzi o inne materialy to nie jestem przekonana, bo mam taki jeden tylko w lato jak jezdze na rowerze i sie poce...i wtedy z plecow sie leje wszytko;( http://www.femme.pl/product_info.php/products_id/544 ten sie wydaje ciekawy, bo ma z tylu cienki pasek i wlasnie nie bede sie tak pocila, tylko czyto utrzyma moje piersi i mi nei obwisna:(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej trzymają sportowe, ale ze skrzyżowanymi ramiączkami, albo takie zabudowane z tyłu. Polecam jeszcze inwestycję w top z wbudowanym stanikiem (Nike takimi dysponuje, zresztą nie tylko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniczek_
no wlasnie z zabudowanym tylem posiadam, i jest niewygodny w lato bo strasznie sie poce na plecach i jest nie milo. wiec nie jestem przekonana do zabudowanego tylu. a co do krzyzujacych sie ramiaczek na plecach ...to czy to dobrze bedzie wygladalo do bluzki na ramiaczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też szukam stanika do biegania
Przymierzyłam już pełno. Są dość drogie 50-100zł, a i tak w większości piersi skaczą. Napewno nie kupiłabym bez mierzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×