Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gegerg

Londyn - co kupowac

Polecane posty

Gość gegerg

Prosze o rady lub wymiane doswiadczen. Bylam tam juz dwukrotnie, wybieram sie po raz trzeci ale wciaz nie wiem co warto sobie kupic (szczegolnie zamozna nie jestem, nie podobaja mi sie tez w wiekszosci ich ubrania). Wiem ze w dzielnicy Ealing jest fajny sklep z nowymi ubraniami z dobrych sklepow, z koncowek serii, w cenach nizszych niz w Polsce (za brazowa, ladnie wykanczana spodniczke z flauszu zaplacilam 5 funtow). Wiem ze maja przepyszna czekodale i ich wyroby czekoladowe sa godne uwagi. Co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azibela
Z Londynu najlepiej przywiezc funty.Tam jest wszystko drogie i brzydkie a jak przywieziesz funty i je sprzedasz bedziesz miala u nas super rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegerg
;DDD dobre! no ja niestety nic tam nie mam szansy zarobić, jadę do pracy ale płaci mi krajową stawkę pracodawca polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to zakupy tylko w londynie. j apo prostu kocham buciki i ubranka z New Looka, Miss Selfridge, Next i oczyswisćie standardowo Primark gdzi emozna kupic tanio bielizne, ubranka (nie zawsze dobrej jakości). jesli chodzi o kosmetyki to superdrug (wiele promocji). natomist adidaski tylko w TKmax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegerg
O, właśnie potrzebuję jakieś dobre buty które mi się nie rozwalą po pierwszym sezonie... Kasix, barzdo dziękuję za rady! Bieliznę też chciałabym ładną choć nie wypatrzyłam tam niczego (ale jeśli przechodziłam tylko przy półkach to nic dziwnego). A ładnie leży i jest dobrej jakości ta ich bielizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjauk
bielizna tylko w LA SENZA , buty - niggy nie kupilabym nic tkmaxa:/ adidaski w oryginalnym NIKE TOWN w londynie, na oxford street na zakupy polecam SELFRIDGES, troszke tanisze centrum niz Harrods ,tam kuszpisz wszystko, buty, ubrania, bizuterie, czekolade, samochod, ipoda i milion inncyh rzeczy ja tam chodze na zakupy, tylko tam ale tanio nie jest selfridges nie jest dla przecietnych ludzi, na pewno nie dla biedakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegerg
hmmm... czuję się przeciętnym człowiekiem pod względem finansowym a może i biednym jak na realia brytyjskie ale może zajrzę tu i tam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×