Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do do powyżej

CZU UWAZACIE ZE TO OZNAKA DOBREGO STYLU NOSIĆ LEGGINSY DO SPODNICY??

Polecane posty

Gość do do powyżej

a konkretnie do mini??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wańka wstańka
Jasne, ze tak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga1245
a mi sie to nie podoba ,wiocha moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminum88
zdecydowanie to brak dobrego stylu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adkasldklasda
jak mozecie mowic ze to brak dobrego stylu skoro taka moda jest teraz??zal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę że to fajnie wygląda, zwłaszcza na młodych dziewczynach. No i oczywiście nie każda dobrze wygląda w legginsach, bo nogi muszą być szczupłe. Ja legginsy zakładam tylko na rower, bo zdaję sobie sprawę że wyglądam w nich jak baleron obciągnięty bawełną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to masakra. Żeby nie wiem jak to było modne, w życiu się tak nie ubiorę, mimo że na nogi nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie proszee
gdzie można kupic leginsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjfjfjffj
upuppupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaje
o bleeee ochyda! wstrętnie to wyglada- jakby panienka piżamy spod kiecki nie zdjęła :-D kojarzy mi się z nędzną podróbką pegi bundy hehehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno w tym wypadku dyskutowac o oznakach dobrego gustu raczej o zgodnosci z moda. dla mnie dobry gust to ubior taki w ktorym sie dobrze wyglada eksponuje zalety a maskuje wady, czuje swobodnie w sytulacji w ktorej sie aktualnie znajduzje. dla mnie osobami z dobrym gustem sa panie kwasniewskie dlaczego gdyz one wiedza jak sie ubrac wszedzie to dobry gust. a leginsy hmmm mysle ze w dobrym guscie jest je ubrac jesli ma sie szuple nogi jesli zloszenie spodnica leginsy pasuje do reszty stroju. itp. zgadzam sie jest to moden zestawienie i niektore dziewczyny wygladaj w nich rewelacyjnie ale... jak jade tramwajem i widze 2 wypizdzone 40 z dupa jak moja szfa to nie jest dobry gust lecz slepe podazanie za moda. wiec moja odpowiedz brzmi w dobrym guscie o ile stroj ma sens jest na to odpowiednie miejsce czas towarzystwo a przedewszystkim figura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiosy
NIE JEST W DOBRYM STYLU SLEPO PODAZAC ZA MODA I NIE MIEC WLASNEGO STYLU!!!!!!!!!!!!!! tyle na ten temat. a jak widze po raz n-ty tak samo ubrana dziewuche bo tak bylo w glamour czy avanti to mi sie wymiotowac chce i zal mi ich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To pseudo-moda
Cała branża musi z czegoś żyć, a, że już nic nowego nie można wymyślić, to podają nam te odgrzewane "kotlety":O:O:O I póżniej pół Polski wygląda jak pajace:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa ponczochy na wzor leginsow takie na wpol przezroczyste.ja osobiscie wole te sa bardziej eleganckie i przynajmniej nie chodze jak 3\\4 polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariel
Mi się to nie podoba...przereklamowane małpowanie :/ wole byc oryginalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
to nie jest "dobry styl" jak ktoś już zauważył. moim zdaniem dobry styl to coś innego (ponadczasowa klasyka, ubrania dobre gatunkowo, nie krzykliwe, eleganckie) jednak jest to modne i wygląda fajnie (przy grubszych nogach ładnie wygląda z takimi zwiewnymi spódniczkami do kolan i wyższymi obcasami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nibys
Przepraszam bardzo,mam 40,ale dupy jak szafa nie posiadam i ubieram sie stosownie do swojej figury w przeciwieństwie do wielu młodych dziewczyn z rzeczywiscie duzymi d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
legginsy, getry i inne dziwactwa w Szwecji byly juz hitem w zeszlym roku, ale nosi sie je do przykrotkiej sukienki albo do wyciagnietego swetra... z tego co pamietam w Polsce szal na legginsy z tzw. "lajkry" i balwelniane byl na poczatku lat 90... dlugosc byla rozna, nosilo sie zamiast spodenek na wf, zamiast spodni, albo wlasnie w polaczeniu ze spodnica moda ciagle sie powtarza szczerze powiedziawszy takie cuda nie bardzo podobaja sie facetom :P facet woli u kobiet bardziej kobiece rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba mieć naprawdę szczupłe nogi, żeby dobrze wyglądać w legginsach. Chude dziewczyny narzekają, że we wszystkim wyglądają jak w worku, a właśnie w czymś takim, jak legginsy+ krótka mini wyglądają najlepiej. \"szczerze powiedziawszy takie cuda nie bardzo podobaja sie facetom facet woli u kobiet bardziej kobiece rzeczy\"----> Kobieta powinna przede wszystkim ubierać się dla siebie, żeby sobie się podobać, a nie dlatego, żeby przypodobać się obcym mężczyznom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano to teraz
bardzo modne. Ja najczesciej widze wersje: czarne legginsy do jeansowej (najlepiej obszarpanej :)) mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsejo
>>>>ssssssssssssssssssssssssssssss - u nas też "były hitem już w zeszłym roku" i co z tego? :o Ktoś się pyta jak to wygląda a nie gdzie i kiedy jest/było modne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja18
Jak najbardziej!!! Legginsy wyglądaja bardzo sexi, pod warunkiem, że ma się zgrabne nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem ona rak
wstretne , tandetne, najwzej do fitnessklubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mó mąż mówi
że rzygać mu się chce jak widzi te laski w tych wieśniackich legginsach. Facetom na bank się to nie podoba, skraCA I ZASŁANIA NOGI...BLEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektarynka11
MASAKRA!!!!!!! Jeszcze 2 lata temu te wszystkie ,ktore nosza legginsy wysmialyby dziewczyne, ktora by tak sie ubrala. Tylko dlatego, ze projektanci geje chca zabic kobiecosc w kobietach, wy musicie slepo za tym podazac??? ZADNEMU facetowi takie cos sie nie podoba, feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mniee
kiczowate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektarynka11
Jeszcze jedno..rozumiem, ze jak w przyszlym roku modne beda dresy do obcasow, to takze sie w to ubierzecie, bo to bedzie MODNE?? jak mozna nie miec swojego stylu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
a teraz pol poski chodzi w minowach i leginsach a drugie pol w rurkach balerinkach i tunikach. wiec ja nie chodze. podobaja mi sie rurki tylko ale nie zaloze bo nie chce wygladac jak reszta. w dodatku polowa z tej polwy to tlusciochy ktore wygladaja tragicznie bo to raczej sa stroje na szczuple osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nosze legginsów
wytłumaczcie mi - co to jest za glupie myslenie, ze jak cos jest modne, duzo ludzi nosi np. rurki, to sie tego nie zalozy, bo... CHCE SIE BYC ORYGINALNYM?? Przeciez to smiech na sali, a co niby nie umiesz tak sie ubrac by byc jednoczesnie modnym i oryginalnym, brak pomysłów? Jak cos sie mi podoba z tych nowych rzeczy obecnie modnych, to po prostu kupuje sobie to i ubieram sie tak jak mi pasuje. Nie jestem głupią 'oryginalną' gąską, która nie bedzie nosic czegos bo wszyscy to mają:O:O Czasami z oryginalnością mozna przesadzic w drugą strone i zachowywac sie SZTUCZNIE, bo nie kupie bo wszyscy mają. Genialny tok rozumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×