Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do do powyżej

CZU UWAZACIE ZE TO OZNAKA DOBREGO STYLU NOSIĆ LEGGINSY DO SPODNICY??

Polecane posty

Gość nie nosze legginsów
a Ty nektarynka masz błedne myslenie - mode sie obserwuje i wybiera sie dla siebie cos odpowiedniego. Mi dresy nie pasują do obcasów i tego nie zaloze, pewnych przeszłych trednowych spraw tez nie kupywałam, ale nie z tego powodu ze wszyscy je mieli, tylko dlatego ze mi nie podobały sie!! Gdybys nie podązała za modą to pewnie wyglądałabys jak potworek ubraniowy, bo przeciez nawet jak kupujesz gacie w sklepie, to tez to cos ma swoj towarowy zywot w swiecie mody:o Mam swoj własny styl i na pewno nie bede sie powstrzymywała przed zakupem rurek bo wszyscy je nosza i poczekam az przestana:D Jasne:D Jak mi sie podobaja i wiem ze pasują do mojej figury ide i kupuje i pozniej mieszam z własnym stylem - kazda z nas go ma, kazda wyglada inaczej w jednym i tym samym ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam zgrabne i szczupłe nogi ale legginsów nie założę :P dlaczego ? może dlatego, że jak wychodze na miasto to co druga \"gimnazjalistka\" jest własnie w legginsach i krótkiej spódniczce ? :P :P :P pozatym może to i modne ale mi osobiście się nie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
wlasnie moim zdaniem lepiej jest nie wygladac tak jak reszta osob. nie mowie tu o jakis extremaliach.nie chce wygladac jak inni. najlepsze bylo to jak byly upaly i dziewczyny dalej twardo nosily leginsy do spodnicy a pot splywal im po kostkach. koszmar. albo obcisle rurki przeciez mozna sie ugotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola holaaaaaaaaaa
Zależy co kto rozumie przez dobry styl. Ja na przykład uważam, że legginsy w ogóle są beznadziejne i przypominają mi "opadnięte" majtki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
to jest oznaka barku stylu ..to oznaka 'małpowania' narzuconych trendow które wcale nie sa zachwycające.. rozumiem, ze mozna czerpac inspiracje z tego co oferuja nam projektanci i stylisci ale jesli sie slepo wszysko kopiuje to potem połowa populacji kobiecej wn aszym kraju wygląda tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się wypowiem
­­­­­­­­­­­ nie. moim zdaniem noszenie legginsów nie jest w złym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nosze legginsów
a skąd wiecie czy ktoś małpuje czy własnie swiadomie czerpie inspiracje? Ma to wypisane na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
pamietam zime jak wszystkie panie chodzily w spodenkach do kolan i oficerkach. pelno teggo bylo. ja ta nie chodzilam chociaz mi sie to podobalo. 9 na 10 tak samo ubranych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tegoooo
lepiej Ci było? Bo mi nie... chodziłam w kozaczkach i spodniach do srodka i czułam sie super;) I zero dylematów, wyluzujcie kobiety! W Waszej przesadnej gonitwie za wyroznieniem sie z tłumow wychodza frustratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalka
Świetne damskie torebki w kropki!! GROCHY!! Najmodniejszy wzór nadchodzącego lata. Nie trzeba go nawet reklamować. www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4987823 Liczba sztuk ograniczona. Spiesz się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×