Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawelcio_82

Szukam dojrzałej kobiety

Polecane posty

Gość obrzydliwe jest też to
kiedy dojrzała męzatka rozkracza nogi przed chłopcem. to wygląda na powazne zaburzenia emocjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelcio_82 !Juz na temat doswiadczenia kobiety w łzoku pisałam,wiec nie kieruj sie tak wiekiem bo mozesz sie czasami srodze zawiesc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks to tylko seks :-) trzeba wiedziec przed kim sie te nogi rozkracza :-) i nie trzeba miec zaburzenia emocjonalne tylko po prostu lubic to co sie lubi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwe jest też to
no dobra to co takiego fajnego jest w chłopcu w wieku potomstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwe jest też to
oprócz chcicy kobiecej, która bywa nie do opanowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelcio_82
Ooooo..... musztardo... Jak możesz mówić, żem białka? Nie widzisz żem chłop? Rosły, silny, młody i nietrzebiony. Testosteron wali mi w żyłę a ujścia znaleźć nie może. Chciałem jeszcze dodać, że te młode kobiety, o których pisałem wcześniej, te, które dają wszystkim, nie dają mnie. Dlaczego? Może mam nieprzyjemny zapach z ust? A może dlatego, że przeraźliwie pocą mi się stopy? A starsze mają mniej czuły węch... Same rozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzydliwe jest też to !Pytasz co takiego fajnego jest w młodym mezczyźnie..to samo co u starszych,to,ze sa mężczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelcio_82
Ona39 ; mi nie chodzi stricte o doświadczenie w łóżku , tylko w życiu. O podejście do faceta przede wszystkim. No ale kobiety są różne to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwe jest też to
no tak w sumie facet to tylko penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfne_ciacho
Ale jaja. Wszyscy ignorują autora topiku. Wolą już rozmawiać z podszywaczem :). No masz chłopie wzięcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autora topiku: Wiedziałeś gdzie napisać ten topik. I bardzo trafnie. Tutaj taki temat przyciągnie bardzo dużo kobiet pasujących do twojego gustu. Życzę owocnych łowów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doswiadczenie zyciowe tez nie nabywa sie pod wpływem mijajacych lat tylko nabywamy go w trakcie przezywanych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelcio_82
Rozmawiałem o tym z księdzem i naszym dozorcą. Ksiądz kazał wpłacić na remont dachu a dozorca powiedział, że:" nic nie wzrusza tak kobiety jak stuleje i naplety". No to mu uwierzyłem i przyszedłem do was. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelcio_82
spoko, jedna kobieta napisała od razu (żadna z wpisujących się tu) i wymieniliśmy już 2 bardzo miłe maile ;) więc z pustymi rękami nie wychodzę ;) a osoby wpisujące się no cóż , widać bardzo im się nudzi. niech sobie klikają o stulejkach i czyrakach jak ich to bawi :) widać nie pasuję na to forum pod względem intelektualnym , więc sobie już lepiej pójdę i nie przeszkadzam w epokowych rozmowach ;) :P c ya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinien ten topik dać później. Tutaj jest dużo kobiet, których faceci z biegiem lat rozleniwili się w temacie łużkowej fantazji. W efekcie one rozmyślają o młodych napaleńcach. - (oczywiście nie twierdze że wiekszość internautek to takie) No bo z kąd tyle temtów o romansie z młodszym?? Jak ktoś chciałby \"doświadczonej\" to nie mógłby lepiej trafić niż do kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet.rocznik1978 !Nie kazdej dojrzałej małzonek sie rozleniwił w łozku :-) a ,ze zonka lubi to co lubi ...A romans to za wielkie słowo,pasuje przygoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelcio_82
tzn po południu ma miejsce hossa intelektualna ? ;) może spróbuję , choć z takim tempem topik sam dociagnie do popołudnia na szczycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i już wszystkie czujemy
się atrakcyjne choć nieco przechodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze pamiętać
żeby nigdy nie odpieprzyło mi tak jak musztardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z kobietami
które rozleniwiły się w łózku... ? podobno po 30stce kobiety 'szaleja'... pisze 'podobno' bo tego raczej u swojej pani nie zauwazylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztardo: Ja mam dysortografie o podłożu dyslektycznym. Widzę ze ty robisz te same błędy - przestawianie literek w szyku Witaj bratnia, dyslektyczna duszo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK.fecet.rocznik1978...:-) o tak czuje sie taka atrakcyjna pod wpływem pisania na forum erotycznym,ze az orgazmu dostaje hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z kobietami
zostaje skok w bok ... ? z mlodsza, bardziej chetna...a moze starsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×