Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pralina

szukam niani-Belgia

Polecane posty

Gość pralina

szukam dziewczyny ktora zdecyduje sie wyjechac do Belgii na dluzszy okres...potrzebuje niani do dziecka-chlopiec 1.5 roku. do jej obowiazkow nalezaloby opiekowanie sie dzieciekiem ,robienie mu jedzenie i jakotakie ogarniecie mieszkania...i czasem zakupy te najpotrzebniejsze czyli pieczywo... stawka to 8 euro za godzine ,wolne niedziele, jesli masz prawojazdy to takze samochod do dyspozycji,oddzielny pokuj z tv, lazienka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figla49
Witam chetnie przyjelabym ta prace mam55lat i praktyke w chowaniu dzieci wychowalam 5 wukow jestem osoba uczciwa i mam prawo jazdy Kocham bardzo dzieci i dzieci bardzo lubja przebywac ze mna Jstem na stalej rencie tylko malutkiej mogla bym byc na dluszzy czas Jestem zdrowa Mysle ze Pani miala by ze mna dobrze jak z matka Prosze odpisac na moj adres mejlowy figla49@o2.pl jak sie Pani zastanowi a isprzatac i gotowac potrawie nie jestem konfliktowa Pozdrawiam i zycze milego dnia KAZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figla49
Witam chetnie przyjelabym ta prace mam55lat i praktyke w chowaniu dzieci wychowalam 5 wukow jestem osoba uczciwa i mam prawo jazdy Kocham bardzo dzieci i dzieci bardzo lubja przebywac ze mna Jstem na stalej rencie tylko malutkiej mogla bym byc na dluszzy czas Jestem zdrowa Mysle ze Pani miala by ze mna dobrze jak z matka Prosze odpisac na moj adres mejlowy figla49@o2.pl jak sie Pani zastanowi a isprzatac i gotowac potrawie nie jestem konfliktowa Pozdrawiam i zycze milego dnia KAZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figla49
JAK BY BYL A PANI MNA ZAINTERESOWANA TO POSLE SWOJE ZDJECIE Pprosze o adres meilowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp
no ciekawe no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
czy figla pojechała ?a może zapisała się na kurs poprawnej polszczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagguussiiaa
Witam chcialam zapytac czy ogloszenie jest moze jeszcze aktualne,obecnie przebywam w Belgii i PILNIE poszukuje pracy,prosze o odpowiedz na moj adres @ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Antwerpia
Witam Mam 27 lat i jak na swój wiek myślę dość spore doświadczenie zawodowe , ale i życiowe... od 14.09.2011 będę mieszkała wraz z mężem w Belgii (na stałe) wstępnie mąż ma podpisany kontrakt na 2 lata, ale chcemy zostać tam znacznie dłużej. Tyle po krótce. Pozdrawiam serdecznie będę wdzięczna za kontakt Karolina Koperska k.koperska@poczta.onet.pl (0048)669053418

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gousyk@interia.pl
szukam pracy w niemczech mam doświdczenie przy opiece dzieci jak tez osób starszych mam 42lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×